Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi értelme annak hogy a...

Mi értelme annak hogy a filmekben akár 10 percen keresztül énekelnek, vagy valami idegesítő zene megy??

Figyelt kérdés
Ez csak engem idegesít ennyire?? Ráadásul általában valami nagyon hülye zene vagy ének, amit még át tekerni is fárasztó nem értem minek tesznek bele ilyeneket. Disney plusom van jelenleg nem én fizetem de már néha úgy felhúz hogy le mondanám ha én fizetném. Ez nem idegesít más embereket??

2023. ápr. 22. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha 10 percen keresztül énekelnek, akkor valószínűleg musicalt nézel.
2023. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aha te se sok filmet nézel. Válaszadási kényszer...
2023. ápr. 22. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem szoktak a filmekben énekelni. A kimondottan énekes filmek a musicalek, ne játszd a hülyét.
2023. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem itt inkább te játszod a hülyét.
2023. ápr. 22. 21:00
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

"Aha te se sok filmet nézel"

Láttam már pár ezer filmet életem során. Musicalen vagy Disney mesén kívül egyetlen egy sem rémlik ami ennyire teli lett volna énekléssel.

2023. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Ó ezt a szegény kérdezőt biztos lapátnyéllel verik, hogy éjjel-nappal zenés filmeket nézzen.

Jaj hogy mennyire sajnálom..........

2023. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyen filmek, de azoknak ez a lényege, van aki szereti, különben nem lennének. Ha neked nem tetszik nézz mást.
2023. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező mielőtt feleslegesen sértegetsz másokat, inkább nézd meg kinek adnak igazat. Nem mindenki hülye és csak te vagy helikopter.


A másik, hogy segítsek is. Írd már le kérlek melyik filmekben énekelnek folyton, ami nem disney mese és nem musical. Megnézném a disney+-on. Mert egyelőre konkrétumot nem írtál, így nehéz a párbeszéd.

2023. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Elmondanàm hogy pont egy thrillert néztem sok vér gyilkosság. De volt benne egy idegesítő fekete kva aki állandóan dalra fakad. Mostanában sok ilyen filmmel találkozom. Való életben is gyűlölöm az ilyen éneklős pacsirtàkat. Agyon tudnám csapni.
2023. ápr. 23. 10:22
 10/14 A kérdező kommentje:
Vagy a másik nem dalra fakad, csak benyomnak egy hülye zenét oszt az megy 10 percig. Nem tudják mivel már kitölteni a játék időt vagy mi?
2023. ápr. 23. 10:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!