Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a fenéért nem veszik meg...

Mi a fenéért nem veszik meg az Inspector Morse c. sorozatot?

Figyelt kérdés

A napokban fejeződött be az Endevour c. sorozat (Oxfordi gyilkosságok), ami ugye az Inspector Morse előzményszériája, és bizony elég jó befejezést kapott. A Lewis - Oxfordi nyomozó pedig a "folyományszéria", vagyis az a Morse után játszódik.

Eddig csak nem hivatalos információtöredékeket olvastam fórumokon, hogy állítólag a '90-es években adták az Inspector Morse-ot "Morse-jelek" címen magyar szinkronnal. Erről azonban semmiféle hivatalos megerősítést nem találtam. Felirattal ugyan itt-ott fent vannak belőle részek a neten, de miért nem veszi meg a Magyar TV és adja le a fő Morse-sorozatot, ami 1987-2000-ig futott? Szerintem rengeteg embert érdekelne itthon, főleg szinkronosan.



2023. ápr. 23. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
akkor te miért nem veszed meg?
2023. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!