Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor fogják leadni az animaxo...

Mikor fogják leadni az animaxon az Inuyasha többi részét magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
egy rajongói oldalon olvastam, hogy folytatják a sorozat szinkronizálását(114 résztől ugye mert azt már nem szinkronizálták le anno), tudtok erről vmit, hogy hol lehet már őket megnézni neten magyarul, vagy hogy mikor adják le őket?
2010. okt. 9. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
tudja a franc de már az rtl klubbon szombat vasárnap 1000 el nyomatják a legújabb részeket 1 rtl klubb az animex meg foggalmam sincs arról hogy mi a francnak adják még azokat a rohadt régi részeket sztem kb 1-1.5 év múlva 2012 közepe fele dragon ballz-t is mondták hogy jön de ki tudja abból is mi lessz
2010. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én csak a mozifilmeket tudom hogy hol lehet le szedni az új részeket én is keresem de már adják az rtl-en is?? ez még új nekem is
2010. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tényleg adják az rtl-en az új részeket?
2010. okt. 9. 18:39
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, hogy mikor adják az rtl-en az inuyashát, mert most néztem meg, hogy pl ma meg holnap (tehát szombat vasárnap) nincs a műsoron
2010. okt. 9. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:
azért nem adják mert már vége ők is várják az új részeket japánból
2010. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az RTL-en 2008-ban abbahagyták a 113. résszel, de a szinkron 2007 óta kész van. Ülnek rajta, mint tyúk a tojáson, és az Animax nem kaphatja meg, mert az RTL exkluzív jogot kapott rá. Az Animaxra csak a Final Act várható, idén.
2011. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont ma délelőtt folyamán hívta fel valaki az RTL-eseket azzal kapcsolatban, hogy mi lesz InuYasha-val. Az RTL-esek lemondtak az elővetítési jogról, nem lesz náluk folytatás. Ám ez azt jelentheti, hogy az Animax végre átveheti. Az Animax kapott is erről üzenetet, várjuk a választ. Ám mondjuk úgy, hogy nem jókor jött a dolog, mert a Final Act már úton van az Animaxhoz, utólag megvenni a kimaradást plusz pénz lenne. Nem tudjuk, hogy ebből mi lesz.
2011. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Wikipédián (Animax: Közép-Európa címszó alatt) a műsorkínálatban azt írják h az Inuyasha folytatása 2011 tavaszán v nyarán várható. Mivel tavasz már elmúlt még reménykedhetünk a nyárban. A Final Act-nél pedig 2011 őszét írja
2011. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!