Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Aranyélet sorozatban...

Az Aranyélet sorozatban Attila apja volt Hollós "apja"?

Figyelt kérdés

SPOILER!


Szóval a 3. évad videóüzeneteiből megtudjuk hogy Hollós Endrének volt egy idézőjeles apja, akinek ugye Hollós a sofőre volt. Aztán a 3. évad 7. részének elején amikor Hollós és Tibi ellopják az ikont a padlásról, Hollós lefegyverzi Attila és Tibi apját, akkor ezeket mondja:

"Ezt még tőled tanultam Miska bátyám."

"Pihenj ezredes Elvtárs"

Szóval Miska bácsi volt az, akiről Hollós beszélt a videóüzenetekben?


Tudom, már kicsit elavult a sorozat, én most néztem újra és feltűnt ez a párhuzam.



2023. ápr. 30. 14:02
 1/1 anonim válasza:

Én is most újranéztem, és szerintem abszolút hasznos volt, mert sokkal inkább értem a világot, mint 12-15 évesen. Néhány év múlva megint ránézek majd. :D

Egyébként a videóüzenetben az ezredeses sztori végén, mikor Endre mondja hogy ki lett használva, konkrétan kimondja, hogy akiről beszél, az Márk nagyapja, Miska bácsi. Így tehát igen, Ő az.

Ami nekem sokkal inkább fura ebben a történetben, hogy kicsit rácáfol egy korábbi visszaemlékezésre az első évadból. A tinédzser Attila bütyköl valamit, a szülei azonban kiküldik a szeméttel. Odakint meglátja, hogy Endre éppen csapolja le a benzint a kocsijukból/próbálja elkötni (ebben most nem vagyok biztos, hogy melyik). Kiderül, hogy egy iskolába járnak. Később vannak utalások arra, hogy ebben az időben valamikor ténylegesen elkötötték Miska bá autóját. Attila és Hollós pedig ettől az esti találkától kezdve barátok voltak, így nem hinném, hogy Endre és Attila apja ne ismerték volna egymást korábban, minthogy Endrét besorozták volna. Így viszont elveszti az értelmét Hollós későbbi videóüzenete.

2023. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!