Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez?

Melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon rég láttam és sajnos csak foszlányok vannak meg belőle.. Arról szól, hogy egy szürkés-fehéres helyen vannak férfiak és nők, azt hiszem mindenkinek külön rangja van, csak fehér/szürke overálba járnak és dolgoznak, viszont az érzelmeket kiölték belőlük és nem lehetnek érzelmeik egymás iránt. De egy férfi és egy nő szerelmesek lesznek egymásba és találkozgatnak titokban. Innen indul a bonyodalom és ennyire is emlékszem sajnos.

2023. máj. 1. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az Equilibrium lesz az.
2023. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2015nél nem lehet régebbi film, úgy láttam.
2023. máj. 1. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden stimmel de talán a gattaga. De az érzelmek miatt az Equilibrium is lehet.
2023. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigieket, de sajnos nem ezek azok.:(
2023. máj. 1. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Az emlékek őre, esetleg?
2023. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a sziget (2005) ?
2023. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, az emlékek őre alapján megtaláltam amit én kerestem.

Igazából majdnem ugyan az a kettő,szóval lementettem későbbre azt is.:) Amit kerestem az Equals volt végül.

2023. máj. 1. 23:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!