Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is észrevette, hogy...

Más is észrevette, hogy Netflixen néhány film/sorozat más, mint eredetileg volt?

Figyelt kérdés

Például most nézem újra a Bridgerton családot, és nem volt benne sem az, hogy Anthony beleesik egy tóba, sem az, hogy Kate leesik a lóról.

A Sabrina hátborzongató kalandjaiban is kimaradt néhány részlet. A halhatatlan gárda eleje pedig teljesen más, mint amit máshol láttam vagy régebben láttam a Netflixen.



2023. máj. 11. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
A Tv-nek szokása megvágni a filmeket/sorozatokat. Vagy korhatárbesorolási gondok miatt vagy az idő szűke miatt, hogy tartsák a menetrendet. Ha esetleg tv-ben láttál valamit, ott elég sűrűn előfordul, hogy minimálisan, de csonkított változatot fogsz látni.
2023. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, így már érthetőbb.

A Bridgerton családos kijelentésemet visszavonnám, ugyanis azt kicsit elnéztem valószínűleg.

2023. máj. 12. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!