Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fent lesz az Outlander 7....

Fent lesz az Outlander 7. évada a magyar Netflixen?

Figyelt kérdés

A magyar Netflixre tavaly májusban került fel a 6.évad,és azt akkor már jóval előre lehetett tudni. Most viszont a készítők 2023 június 16-ra ütemezik a Starz-on való megjelenést, de a Netflixről nem tudok semmit. Azt hittem, hogy az összes évadra le vannak szerződve(bár sajnos fogalmam sincs hogy megy ez).

Szerintetek?



2023. máj. 12. 16:09
 1/5 Mara6 válasza:
Szia. Már fenn van de sajnos csak angol felirattal.
2023. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, most már én is látom, sőt, olvastam, hogy technikai problémák vannak a Netflixnél a felirattal kapcsolatban, igazából ma már a negyedik napja, hogy nem sikerült felrakni a magyar feliratot hozzá.. Nekem sajnos még az epizód sem jelenik meg, sem az évadoknál, sem az előzeteseknél, annyit tudtam tenni, hogy a profil nyelvét angolra állítottam, és így tudom vagy németül, vagy angolul nézni az első epizódot, de ez egy ilyen sorozatnál elég magas szintű tudást igényel, szóval amíg nincs magyar próbálkozom ezzel, de remélem mielőbb megoldják :((
2023. jún. 21. 10:28
 3/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Kérlek mondjatok el nekem hogy hogyan találom az outlandert a netflixen? Az enyémben a 6os évad az utolsó ami elérhető! Kell valamit beállítani?

2023. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Az a helyzet,hogy van akiknél megjelenik a 7. évad, de csak angolul, felirat nélkül, és vannak akik egyáltalán nem látják(pl én is). Nekem is csak a 6. évadot mutatja, elvileg a Netlfix nagyon csúszásban van , de fel fogják rakni, és akkor felirat is lesz. Ha mindenképpen meg szeretnéd nézni, a beállításoknál lehet angol nyelvre állítani a profilt, és akkor megjelenik az első két epizód :(( remélem most már hamar megoldják, nagyon régóta vártuk már.
2023. jún. 30. 14:18
 5/5 Sissy53 válasza:
Sajnos szerintem a 7 nek sincs fenn mind a guy 16 resze
2023. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!