Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bo-Katan megérdemli a Sötétkar...

Bo-Katan megérdemli a Sötétkardot szerintetek? Jó vezetője ő a mandaloriaknak?

Figyelt kérdés

2023. máj. 15. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2023. máj. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
2023. máj. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2023. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Emily ***** válasza:
100%

Végülis nincs nagy bajom Bo-Katannal, de nem tudom elfelejteni a terrorista múltját, és azt amikor a bűnszervezetekkel és Maullal szövetkeztek, hogy ők legyenek a Mandalore állítólagos megmentői tőlük.

Továbbá még mindig nem vagyok kibékülve azzal, ahogyan megszerezte a Sötétkardot. Miért nem tudta rendesen kihívni Din Djarint és szabályosan megszerezni tőle, mint ahogyan Maul Pre Vizslától?

Összességében pedig azt szerettem volna, ha Din Djarinnál marad a kard, megtanulja használni és ő lesz a Mandalore vezetője, az remek karakterutat adott volna neki.

2023. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
din úgy ált végig hozzá a kardhoz hogy nem az övé és volt egy fajta tisztelet bo-katan felé kihívni nem akarta grogu miatt sem persze egyikük se halt volna meg a harcban de valszeg végigfutott din fején mi lenne ha mégis és azt nem kockáztatja be
2023. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!