Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Netflixen miért nincs...

Adamka528 kérdése:

A Netflixen miért nincs magyar szinkronja a the100-nak (A visszatérők c. sorozatnak ?

Figyelt kérdés

Alapvetően van magyar szinkronja a sorozatnak, de ez a Netflixen nincs fent.

Magyar régióban vagyok bejelentkezve sincs magyar szinkron, de még felirat sincs.

Valaki tudna segíteni?



2023. máj. 16. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért írtad ki mindegyik profilodról a kérdést?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2023. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

@1 :

Nem igazán szoktam használni az oldalt biztosra akartam menni, hogy mások is látják a kérdést 😅.

De nem tudtam, hogy ez gond de amúgy le is szedte már a másik profilról.

2023. máj. 17. 07:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi hogy tudunk segíteni? Nem saját gyártású sorozat, nem fognak szinkronra költeni és ezek szerint feliratra sem. Talán majd egyszer, 1-2 évente nézz rá, hátha csináltak hozzá valamit.
2023. máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
#2 Igen, gond. Nem véletlen kérdezi meg az oldal, hogy látsz-e korábbi, hasonló kérdést, mielőtt kiírsz egy újat. Két profilról meg nettó hülyeség két kérdést kiírni. Még ha valami fontos dologról lenne szó, de így... Amúgy ha nincs valamihez szinkron, akkor nincs. Mit kezdjünk ezzel?
2023. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

@4/4 Rendben van köszönöm, hogy szóltál. Nem lesz ilyen, mint mondtam ezt nem tudtam de most már legalább tudom 😇.

@3/4 Bocsánat, pontosabban kellett volna fogalmaznom. Tud valaki olyan streaming (hbo, disney+, skyshow stb. stb.) oldalat ahol esetleg fent van szinkronnal és/vagy felirattal ? (Így értettem, hogy *Tud-e valaki segíteni*) 😅.

2023. máj. 17. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, csak a Netflix kínálatában érhető el lokalizáció nélkül.
2023. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
23%
sorozatbarat.club oldalon fent van az 5. évadig szinkronnal, 6.-7.Évad pedig csak feliratosan. Remélem tudtam segíteni 😊
2023. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!