Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A magyarok miért nem tudnak...

A magyarok miért nem tudnak egy sorozatot normálisan szinkronizálni?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult hogy belekezdek egy sorozatba egy darabig magyarul beszélnek, aztán egy idő után már angolul szövegelnek. És arra a 4-5 percre még felirat sincs. Nem értem hogy a magyaroknak minek kell szinkronizálni ha nem értenek hozzá? Vagy csinálják meg rendesen vagy akkor inkább ne is szinkronizáljanak. Szerintem csak a magyarok ennyire pancserek a filmvilág terén. És én is magyar vagyok szóval ez nem rasszizmus. Sajnos ez egy kőkemény tény. Így van ez sajnos a magyarok nem tudnak szinkronizálni és egy csomó pénzt költenek erre és sajnos totál felesleges mert képtelenek normálisan végigcsinálni. Azt a sok pénzt amit erre költenek feleslegesen inkább sokkal jobb célokra kellene felhasználni.

#szomorú tény #Rossz magyar szinkron
2023. máj. 18. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudnak.

Amit te tapasztalsz az a torrent letöltéseknél lehet, ahol a kép az eredeti, de a szinkronizált magyar verzió ilyen-olyan okból vágott, vagyis nem készül a film minden percéhez szinkron, mert azt nem adják le. vagy ha egy filmet szinkronizálnak, aztán később kijött egy bővített/ rendezői változat, amit már nem szinkronizálnak újra.

Fizetős streaming szolgáltatónál ha szinkronizálnak valamit, az megegyezik az eredeti változattal. A nem fizetős csatornáknál sem túl gyakori a jelenség, azért többnyire ott is megegyezik a szinkronizált verzió a az eredetivel.

2023. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már régóta nem torrentezek.

Online nézek filmeket

2023. máj. 18. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De nyilván nem fizetős platformokon. Mert ott ilyesmivel nem találkozol.
2023. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen nem fizetős oldalakat használok.

Szóval ha mondjuk lenne egy netflix előfizetésem akkor ott biztos nem lennének ilyen problémák igaz? Gondolom az a legolcsóbb és talán az egyik legjobb is.

2023. máj. 18. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval ha mondjuk lenne egy netflix előfizetésem akkor ott biztos nem lennének ilyen problémák igaz? "

Igaz.

Ott vagy ugyanazt szinkronizálják, mint ami eredeti nyelven elérhető, vagy nem szinkronizálnak.


"Gondolom az a legolcsóbb és talán az egyik legjobb is."

Nem tudom melyik a legjobb, és melyik a legolcsóbb.

Mindegyiken vannak jó és pocsék alkotások is.

2023. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez kapufa lett panaszkodásból.
2023. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most is elkezdtem nézni egy egész jó sorozatot.

Egy darabig ment magyarul aztán a következő rész teljesen angol volt és még felirat se volt. Pedig az összes lejátszónál úgy van feltüntetve hogy magyar szinkron.

Miért nem lehetett volna úgy csinálni hogy már rögtön az első rész angolul megy és akkor bele se kezdtem volna legalább. De nekik muszáj volt leadni jó pár magyar részt hogy aztán jól megtudjanak szivatni. Ennyit érnek a magyarok a filmvilágban

2023. júl. 23. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Most, hogy elmesélted életed történetét, menj, és sétálj egyet.
2023. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!