Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A netflix mivel bünteti a...

A netflix mivel bünteti a szabálysértést ?

Figyelt kérdés

A népszerű Netflix streaming szolgáltató kedden jelentette be hivatalosan: nincs tovább ingyenes jelszómegosztás. Egy Netflix-fiókot csak egy háztartásban szabad használni.


Vagy van egy fizetős opció, megoszhatja azt valaki 990ft/ fiók…


De mi történik ha valaki ennek ellenére megosztja azt és nem fizet extrát?


Én pl savanyú szájjal de lemondom. 3 éve vagyok előfizető, soha semmi ajándékot mem adott a netflix, 4500ft fizetek havonta és a tesommal osztottam. ( nem eggyütt lakunk )


Ezzel szemben az HBO 1500ft/hó korlátlan megosztásával (1 évre ) .



2023. máj. 25. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kidob a bejelentkezőablakba egy hibaüzenettel. De még ez sem biztos, hiszen az egy háztartáson belüli használatot nem lehet IP cím alapján ellenőrizni. Ha mobilnetet használsz vagy több helyen használod a saját eszközödről, ott mindig más IP lesz. Elvileg az otthoni hálózatra bejelentkezéshez kötik, hogy az számít egy családnak aki ugyanarra a routerre fellép, ezzel kizárják az idegenek közti megosztást. Így aki tényleg a családtagjaival vagy ismerőseivel osztotta meg, elég ha mindenki belép ugyanazon a routeren keresztül, és ezzel "igazolja" magát - tehát kijátszható valamennyire.
2023. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A keserű hozzáállást megértem, mert tényleg vannak olcsóbb streamengek is a Netflixnél, ahol nem ennyire szigorú a helyzet, mint most lesz a Netflixnél, de egy az, hogy nekik az bevételkiesés, hogy mindenki megosztja a haverokkal, rokonokkal stb. A másik, hogy " 3 éve vagyok előfizető, soha semmi ajándékot mem adott a netflix". Ezalatt nem tudom mit értesz, hiszen a pénzedért cserébe kapsz egy rakás filmet és sorozatot, a kínálat pedig rendszeresen frissül. Szerintem semmi extrát nem is kellene adjanak, akármennyi ideje előfizető valaki.
2023. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nos, en pedig a szuleimmel osztom meg, mert idos korukra tekintettel ujra egyutt elek veluk.

Es barmennyire se talalja a netflix eletszerutlennek, harom kulonbozo helyen -harom varosban-, szoktam a tv-n hasznalni, es ket laptopon, amikor nem tv-t nezek.

Erre ma az fogadott, hogy dontsem el melyik keszuleken hasznalom, mert az egyetlen haztartas.... Hat, anyukad.

Lemondom. Amugy is HBOmax es Disney+ elofizeto is vagyok.


Es nem, nem osztottam meg idegennel a jelszot. En neztem rajta, vagy az anyukam az aki meg netflix fuggo volt. Eddig.


Igen, feltolta az agyam.

2023. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elso valaszolonak. A tv-n egyertelmu volt az uzenet. Valassz eszkozt. Egyetlen darabot, nem ip cimet nezett. Az lesz az egy haztartas. Ha te nem valasztasz, majd o valaszt egyet. Ennyi.


En gyakran vagyok most szuleimnel. En az emeleten alszok, itt mar nincs wifi, igy az 5g-s mobil netem hasznalom netflixhez, egy gps koordinata... de nem, ez mar ket haztartas.


Szerintem ezzel most konkretan tokonszujak magukat, mert nem egyedul leszek aki lemondja.

2023. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg nincs semmi bunti, de egyszerre egy keszuleken fogod tudni nezni, a tobbi helyrol szimplan kijelentkeztet, es amig a masik profilon vagy keszuleken megy, teged kivag. Vagy mindkettotoket.


Sebaj, van masik szolgaltato.

2023. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt hivatkoznak valamilyen részmegoldásra, de pénzért:

[link]

Viszont olcsóbban jön ki, mint két önálló előfizetés.

2023. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vicc kategória, 6/3 ember lemondja.( köztük én is. )

És igen, elvárnák bár 3 év rendszeres előfizetés után bár egy olyan kedvezmenyt, hogy ez csak az újonnan regisztrált felhasználókra érvényesítik .

2023. máj. 27. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os, ok, hogy olcsobban jon ki, ha valoban megoszottad a jelszot. En viszont nem. Igy viszont olyan, mintha nem hordozhatnam, vagy szivat vele a folyamatos ki-be jelentkeztetesekkel. Szoval nekem ez szimpla aremeles.
2023. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal ez nem röghöz kötés, hogy kizárólag az otthoni hálózatról használhatod. Hanem X időnként (pl. havonta egyszer) be kell jelentkezned a megjelölt alapértelmezett hálózatban (pl. otthon), ezzel igazolva a jogosultságot. Ez zárná ki a fiókmegosztást azzal, hogy ha idegeneknek adsz hozzáférést, ők nem tudnak a te hálózatodba havonta fellépni.
2023. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!