Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ahogy te akarod filmről van...

Ahogy te akarod filmről van pár kérdésem? FONTOS

Figyelt kérdés

1. Miért ez a címe?

2. Hogyan jelenik meg a szegénység a filmben? Milyen szükségletek nincsenek kielegítve?

3. Miért szeretnek iskolába járni a gyerekek?

4. Milyen pedagógiai módszereket alkalmaznak az iskolában?

5. Milyen társadalmi, közösségei és egyéni problémák jelennek meg a filmben?

6. Milyen tulajdonságai vannak az iskola vezetőjének, hogy annyian elfogadják őt?

7. Melyik leghátrányosabb helyzetű kistérségben találhatók az Alapítvány iskolái?

8. Milyen hátrányokkal rendelkezik egy ˝hátrányos helyzetű kistérség˝?



#film #házi dolgozat #ahogyteakarod #szegenysegdeprivacio
2023. jún. 1. 14:14
 1/3 anonim válasza:
97%
Régen majdnem meghaltam a 300 oldalas regények olvasásában. Egy másfél órás film igazán nem nagy áldozat, szóval inkább nem válaszolok ezekre.
2023. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikák szerint a 15 évesek 30%-a funkcionális analfabéta. Képtelen olvasott szöveget értelmezni, használni az internetet, türelmük sincs semmihez mert a fél perces intenzív TikTokos videóktól kiégett az agyuk. De hogy egy filmet se legyen hajlandó megnézni... persze ha nem érted mit látsz, mert nem fogod fel, akkor megértem. Tudnám mi lesz ebből a generációból a selejten kívül.
2023. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
amelyik nap írtam a kérdést (tegnap) aznao adta fel mára és nem volt időm megnézni. orvoshoz mentünk stb..
2023. jún. 2. 07:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!