Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karácsonyi film?

Karácsonyi film?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehetőségem nyílt rá, hogy az ősztől elkezdejek dolgozni egy !!amatőr!! karácsonyi film elkészítésében. Amit tudni kell, hogy a helyszín, ahol tudunk felvenni, egy iskola és Budapesti közterületek... A szereplők többségében 16-18 év közötti tinik lennének. A kérdésem igazából arra vonatkozna, hogy akár a leírtaktól is eltérve, milyen karácsonyi filmet látnátok szívesen? Nekem az első ötletem (mivel én írom meg a forgatókönyvet nyáron), az az volt, hogy színi sulis történt a karácsonyi időszakban egy szerelmes történettel. De kíváncsi lennék, hogy ti mit képzelnétek el, mit látnátok szívesen. A válaszokat köszönöm előre!
2023. jún. 4. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy valamit kellene írnom, akkor azt mondanám, hogy ne a szokásos klisés lebonyolítása legyen, mint a romantikus filmek 98%-ának. Hogy 2 ember megismerkedik, minden happy, nagyon egymásra hangolódnak, ők a világ legboldogabb párja, de jön egy törés (összeveszés, akármi), de természetesen a vége happy end, mert újra egymásra találnak. Ne ez legyen a menete, ilyet már mindenki látott 60-at. Így csak egy lenne a sok közül. Próbálj meg ezen változtatni úgy, hogy érdekes maradjon és mivel karácsonyi film, így feltételezem nem lehet negatív vége.
2023. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Legyen olyan jelenet, hogy eldől a karácsonyfa.
2023. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valami érdekes tetszene, nem egy sablon karácsonyi film amiből már van vagy kétszáz.
2023. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy olyan történet tetszene, hogy lenne karácsonyi húzás/angyalkázás, de úgy, hogy már december elejétől kis üzeneteket kell hagyni titokban a kihúzottnak, és csak a karácsonyi bulin, az ajándék átadásnál derülne ki, hogy ki volt az üzenetek mögött. És ebben lehet egy kis bullying is, de karácsonyi film lévén happy end-el, hogy pl. olyat húzott akit utál, de közben mivel minden nap vele foglalkozik, összebarátkoznak, és valami engesztelő ajándékot ad karácsonykor. Lehet szerelmi szál, hogy eddig nem mert közeledni, és így az üzeneteket erre használja. Lehet akár "mentor" valaki, hogy egy mozgássérült/félárva/szegény stb. gyereket húzott és mindig valami motivációs üzenetet küld neki, kihasználva az alkalmat.

A tanárt is húzza valaki, az is érdekes lehet, hogy neki mit üzennek titokban pl.különböző irodalmi alkotásokból idézeteket, és az is utal majd valamire.

Amíg eljön a karácsonyi ajándékozás, mindenki találgat, kérdezget, nyomoz. Barátságok szövődnek, elkezdenek jobban figyelni egymásra.


Mi is láthatjuk majd a filmet egyébként?

2023. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A film a terv szerint szenteste debütál, szóval igen, látjátok!
2023. jún. 15. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet majd megnézni?
2023. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!