Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni a Karib-tenge...

Érdemes megnézni a Karib-tenger kalózai összes részét?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam az elsőt és nagyon tetszett, de a folytatásokról nem hallottam sok jót.

Szerintetek azért megéri megnézni őket?



2023. jún. 8. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2023. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a 2. A kedvencem, a 3. már nagyon hosszú (bár a masodikat is jól elhúzzák), a 4. nem mondom hogy nézhetetlen, csak unalmas és szinte semmire sem emlékszem belőle, az kihagyható, az 5. egy fokkal jobb volt.


Ha a 2.-at megnézed, a 3.-at meg érdemes, mert végülis az a lezárása. Az utolsó 2 már nem kell.

2023. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az első jött be igazán, de egy próbát mindenképp megér.
2023. jún. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

1,2,3,5 szuper de a 4 az olyan semmilyen..

Nezheto,csak nem koti le elegge az embert szerintem.

2023. jún. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Aki kedveli annak igen. Nekem nem.
2023. jún. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Az összeset nem. Az 1 nagyon jó, 2-3 oké, a többi kihagyható.
2023. jún. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az első három rész a kedvencem, a 4. rész még az elmegy kategóriába tartozik, de az 5. számomra egy kalap szr volt.
2023. jún. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a harmadik a kedvencem, de úgy egyben az első három egymás folytatása és iszonyat jó szerintem. A negyedik nekem elment, az ötödik nem tetszett annyira. Én a helyedben az első négyet nézném meg, de az első hármat mindenképp. Bár ahogy olvasom, ízlések és pofonok, valakinek pont az ötödik tetszett:D
2023. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor a negyedik, ötödiket átgondolom, de az első hármat megnézem biztosan.
2023. jún. 9. 15:42
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Én pedig azt javasolnám nézd meg, másképp hogy kaphatsz teljes képet a szériáról? Az 1. rész zsenialitása nem kérdéses, és mivel feltételezem tetszik a kalandfilm mint kategória, a kosztümös megjelenés, a látványvilág, jó eséllyel bejöhet az utolsó 2 rész is.
2023. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!