Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Ncore-ra újra befizetném...

Question-Answer kérdése:

Az Ncore-ra újra befizetném az aktivitást. Ti mit tanácsoltok, melyiket a legérdemesebb ár/érték arányban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

1. azonnal visszaáll - plusz 1 hónap prémium - 9.95$

2. azonnal visszaáll - plusz 4 hónap prémium - 20$

3. azonnal visszaáll - plusz 8 hónap prémium - 30$



2023. jún. 14. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Mindig a legnagyobb csomag éri meg
2023. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Én a legolcsóbbat szoktam.. ja és rendes kàrtya adatokat nem adnék ott meg amin sok pénz van
2023. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.


2-es: miért a legolcsóbbat? :) Van ebben valami stratégiád, taktikád?


Egyébként igen, revolutról fizetek majd egyszer használatos card-al.

2023. jún. 14. 22:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a stratégiàm hogy csak újra akarom aktivàlni. Engem hidegen hagy az ilyen-olyan prémium tagság
2023. jún. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a legdrágább a legjobb. 1 év és nem kell seedelni.

Nálam még nem volt gond a fizetéssel, de inkább csinálj egy eldobható digitális kártyát biztos, ami biztos alapon.

2023. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb az, hogy ha letöltesz valamit, akkor 48 órát már csak megy a géped egy hónapban, és eddig vígan seedel. Ha pedig nincs tárhelyed, hát akkor vagy bajban
2023. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bubszimanó válasza:
100%

Én egyik verziót sem ajánlom, amit a kek.sh felületen kell befizetni!


Miért? Nézzétek meg a cég adatait: Aperture Science Inc. ( [link]


Ez a régi Half Life játékokban volt egy nem létező cég neve, ma sincs ilyen cég sehol bejegyezve!!!


Egy olyan "cég", aki rejtegeti a valódi kilétét, olvashatatlanná teszi a az oldalán futó Javascript kódokat (Obfuscate), ráadásul pénzügyi adatokat kezel, na, az ilyeneket messziről el kell kerülni!


Ha egyszer használatos(!), eldobható kártyát használsz egy ilyen oldalon, az az egyetlen biztos módja annak, hogy a valódi, bankszámládhoz kapott kártyád adatait ne tudják elmenteni.


Vigyázzunk a pénzügyi adatainkra is!

2023. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bubszimanó válasza:
100%

Az előző hozzászólásomhoz:


Helyesen:


Ez a régi Portal játékokban volt egy nem létező cég neve, ma sincs ilyen cég sehol bejegyezve!!!

2023. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a Portal és a Half life ugyanabban az univerzumban játszódik, szóval nem mondtál hülyeséget.
2023. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bubszimanó.. Hàt ez hülyesèg amit írsz 2 ève fizetek be kht kàrtyàrol semmi gond nincs.. utobb 12 honapos premium csomagot vettem 10 ezer forint felett..fizettem semmit nem vontak le..Ennyi erővel pènz se legyen nàlad mert meg gyilkolnak😂😂😂 Ha egy oldal el veheti a pènzed akkor a bankod is el lophatà tölled..hülyèn fogod fel az èletet...😂😂😂
2023. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!