Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a népszerűtlen film vélemén...

Mi a népszerűtlen film véleményeitek?

Figyelt kérdés

Én ezeket gondolom:

- A horror filmeknél van a legtöbb szar film arányában. Az a baj a horror kategóriával, hogy ahhoz hogy ijesztő legyen általában a főhősök mindig valami hülyeséget követnek el, vagy maga a történet vesz hülye fordulatot ami a történetet eléggé elrontja, ami szerintem azért mégiscsak a legfontosabb része a filmnek.

- Kill Bill egy eléggé felejthető film volt, legalábbis Tarantino többi filmjéhez hasonlítva.

Nagyjából ennyi jut eszembe jelenleg, de kíváncsi vagyok rá ti mit gondoltok.



2023. jún. 17. 17:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
A Kubrick féle Ragyogás egy túlértékelt középszer, legalábbis a könvy viszonylatában biztosan. Számomra hatalmas csalódás volt.
2023. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

az episode VIII jobb mint a IX vagy a VII. a IX igazából el sem készült, csak egy fanfiction, mi lett volna ha Palpatine mégsem hal meg.


azok között is a rosszabb fajta.

2023. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%

Wes Anderson filmjei full nézhetetlenek lennének az egyedi esztétikája nélkül, és az esztétikával együtt is max annyit érnek mint ha a pinteresten görgetnél pár percig


a szuperhősfilmek (és egyéb sablonos eszképista filmek) profitért fricskát mutatnak a filmművészetnek, és megölik az emberekben a történetelemzés képességét


A régi nem mindig jobb, még akkor sem, ha a nagy klasszikusokról van szó (pl a bárányok hallgatnaknál van jobb, újabb hannibal adaptáció)

2023. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Kimondottan élveztem a Star Wars VII. és VIII. epizódját is, és a IX-el is a fő bajom igazság szerint annyi volt, hogy érezhetően egész más irányba vitte a sztorit, mint az előzményei.

Persze nem azt mondom hogy hibátlan műalkotások, mert nem, de ettől még tetszettek.

2023. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Csillagok háborúja nekem az előzmény trilógiát jelenti.
2023. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

A horrorfilmek nem ijesztőek. Vagy rémgagyi, vagy csak szimplán undorító, de semmiképpen nem félelmetes.

A kishableány élőszereplős verziójával nem a feka színésznő az igazi baj, hanem a túl sok tartalomkitöltés, ami gyerekfilmnek már sok (Triton, herceg backstory), a halszemoptika közeli felvétellel a vízalatti jeleneteknél furán torzítja a karaktereket, és egyértelmően arra van használva, hogy ne legyen olyan feltűnő, hogy a környezet gagyi, az Ursulát játszó színész nem jó.

A rajzfilmek élőszereplős adaptációjának nincs létjogosultsága, ami animációban működik, az élő karakterekkel nem olyan jó.

2023. jún. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%

nagyon jól lettek lezárva az alábbi sorozatok:


How I met sour mother

Dexter

Lost


A Heroes 3. és 4. évada is nagyon jó


a Jurassic World az...


ahogy Ian Malcolm mondaná,


"that is one big pile of shit"

2023. jún. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

A legtöbb film nagyon alulmúlja a könyvet, ami alapján készült.

Ez természetesen nem probléma, hiszen a legtöbb könyvet csak 8-10 órás filmként lehetne ábrázolni, még ugye ott a művészi szabadság is.

De azt nem tudom elfogadni, hogy sokak szerint elég megnézni egy film feldolgozást, és máris bátran ítélkeznek egy könyvről.

2023. jún. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#3 A szuperhősös véleményedet adom!

#6 Nem fogalmaztam elég jól a kérdésemben, de nálam is egy eléggé nagy szempont volt ez hogy miért tartok olyan sok horror filmet gagyinak. Az az igazság hogy szerintem klasszikus horror filmek nem igazán léteznek emiatt az ok miatt.

2023. jún. 18. 08:08
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#8


De ezzel nagyon sokan egyetértenek szerintem, nem tartom népszerűtlennek.


Erről jut eszembe, szerintem a Galaxis útikalauz stopposoknak film a létező legkönyvhűbb filmfeldolgozás, annak ellenére is hogy a cselekmény helyenként eltér a könyvtől, és sokkal jobb mint a sorozat, amit egyébként mindenki jobbnak tart.

2023. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!