Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem durva picit,...

Csak szerintem durva picit, hogy Audrey Hepburn még annak idején elvállalta egy prostituált szerepét?

Figyelt kérdés
Tehát hogy egy ilyen jó színésznő, akit egészen másként ismertünk meg eaz előző filmjeiből, hirtelen elfogad egy olyan szerepet, amiben egy priuszos prostit alakít...

2023. jún. 20. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem durva.
2023. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erről szól a színművészet. Egy igazán jó színész/színésznő bármilyen karaktert képes hitelesen eljátszani.
2023. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De hát színész, mi ebben a durva. Elárulom, valójában nem dugták meg a filmben!
2023. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem durva hogy jack nicholson elvállalta egy hidegvérű gyilkos szerepét??????
2023. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélve arról, hogy a jóvágású Anthony Hopkins raffinált gyilkost alakított! Többször is! Érti ezt valaki...?
2023. jún. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem durva, pont ez a színészet lényege, hogy kilép a komfortzónádból és életre kelts valakit a vásznon, aki a valóságban messze áll tőled.
2023. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hogy ismertük meg előző filmjeiből?
2023. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

3-mas. tudom, nyilván csak egy szerepről van szó.

azért lenne durva, mert addigra már (1964) egy világ ismerte őt, és nem lenne hozzá méltó ez a szerep szerintem.


7-es. szerintem egy törékeny, szerény lánynak/nőnek ismertük meg az előtte levő filmjeiből (pl.: Sabrina, Mókás arc, Az apáca története, Római vakáció, stb.)

2023. jún. 22. 12:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak fiktív történetek, és semmivel se rosszabb szerep egy prostituált, mint bármi más, amennyiben egy jól megírt karakterről van szó egy jól megírt filmben.

A "Breakfast at Tiffany's" Hepburn egyik legjobb és határozottan legikonikosabb szerepe, így különösen megmosolyogtató, hogy ennyire felháborodsz rajta. (Teszem hozzá, még csak nem is volt prostituált a filmben. Legalábbis nem az a klasszikus fajta.)


A színészeket sose fogod megismerni a szerepük által, kár is ezzel áltatnod magadat. Ismételten, ezek szerepek és az a lényegük, hogy a színész olyas valakit keltsen életre, aki valószínűleg nagyon távol áll a valódi jellemétől. Persze, van, hogy egy színész nagyon hasonlít az általa megformált szereplőre, de nevetséges azt gondolni, hogy csak ez a "méltó" megközelítés.


Sok színész keltett életre gyilkosokat, erőszakolókat, terroristákat, tolvajokat és egyéb bűnözőket; most ők méltatlan, rossz emberek lennének? A színészetnek alapvető eleme, hogy el tudd választani a valóságot és a fikciót.

2023. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: szerény lánynak maximum az általa eljátszott karaktereket ismerhetted meg. A szerény lányok eleve nem mennek színésznőnek.
2023. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!