Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a 2 film? A címüket...

Melyik ez a 2 film? A címüket sajnos nem jegyeztem meg.

Figyelt kérdés

1.

Csak olvastam róla, mostani pár éves film. - Egy fiatal apuka egyedül neveli a kislányát. Az iskolába új tanárnő érkezik, aki felfigyel erre a kislányra, és még szabadidejükben is egyre több időt tölt vele. A férfi ezt nem tartja normális dolognak, ezért utánanéz a tanárnő múltjának. Ekkor a tanárnő és a kislány hirtelen eltűnnek. Mikor a férfi rájuk talál, kiderül, hogy a tanárnő valójában a kislány igazi édesanyja. Innentől a férfi mindent elkövet, hogy megvédje Őket.


2.

Kb. 10 éve láttam a tv-ben. Egy tipikus vidéki angol kisvárosban játszódik, ahol a helyi temetkezési vállalkozó és egy férjes asszony egymásba szeretnek. A nő nem akarja csak úgy elhagyni a férjét, ezért a temetkezési vállalkozóval megpróbálják eljátszani a nő halálát, hogy aztán együtt elszökhessenek.


Aki felismeri valamelyiket, vagy mindkettőt, kérem, írja le a címüket! Előre is köszönöm!


2023. jún. 20. 22:05
 1/3 A kérdező kommentje:

A másodikat közben megtaláltam!


Sírhely kilátással - Nincs esküvő, csak temetés

2023. jún. 20. 22:47
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1- a lányomat akarom (2018) ??
2023. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, az az, nagyon szépen köszönöm!! :)
2023. jún. 21. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!