Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A VHS-leletek Youtube csatorna...

A VHS-leletek Youtube csatorna hová tűnt?

Figyelt kérdés
Nem találom a VHS leletek csatornát, szeretném a készítővel felvenni a kapcsolatot mert vannak fölösleges VHS-eim. Megszűnt?

2023. jún. 28. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg törölte a fiókját. Kár. Mondjuk én sosem értettem azokat, akik egyszer csak gondolnak egyet és videók százait teszik ezzel elérhetetlenné. Én ezért is töltök le minden videót, ami tetszik, nehogy kellemetlen meglepetés érjen. Amúgy mik vannak a VHS-eiden? Te is nyithatsz egy fiókot és felpakolhatod őket.
2023. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Sok sok évvel ezelőtt én is pakoltam fel sorba és a kávé és cigaretta film részlete miatt törölték a youtube önként az összes felbecsülhetetlen anyagaimat. Persze írtam nekik, hogy azt használtam biztonsági mentésre, de érdemben sem válaszoltak.
2023. jún. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

A [VHS leletek] - TV műsorok annó csatornát a Youtube azért törölte, mert az MTVA szerzői jogsértésre hivatkozva bejelentette a Parabola című szórakoztató műsorokat.

A [VHS leletek] - Hírműsorok annó csatornát pedig azért törölte a Youtube, mert társított csatorna volt.

2023. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Szerencsére más oldalakon azért tovább él és bővül a gyűjtemény, pl a lentin több is van mint a youtubeon volt:

[link]

2023. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
előttem lévő válaszolónak hatalmas hála, pont most kerestem rá youtube-on egy videójára, és nem értettem hova tűnt a csatorna
2023. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Az Odysee nevű videócsatornán fenn van a Hírműsorok annó és a TV műsorok annó is.

A YouTube csatornákat oda szokták átszinkronizálni hogy ne vesszen el minden ha a YT fogja magát és egyszercsak töröl mindent, már aki tud róla hogy erre van lehetőség.

2023. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
54%

1-esnek: nem ő törölte. Sajnos a YouTube irtja tűzzel-vassal ezeket a(z egyébként senkit nem zavaró) tartalmakat, szegény VHS leletek is ennek a cenzúrának az áldozata lett. Borzasztó helyesen tért át az Odysee-re backup céljából. Akit érdekel a téma, van egy "tvmemories - TV Emléktár" nevű oldal is, őt is korlátozza a YT, ő ide archivál: [link]


Ezenkívül van még a Lőrinc Barát Retro TV: https://www.youtube.com/@lorincbarat968/videos


És van a Filmek, Évek, Emberek: https://www.youtube.com/@regvolt1976/videos


Meg persze az OSAArchivum, ahol lehet kincseket találni: https://www.youtube.com/@OSAArchivum/videos

dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem a YouTube és nem önként korlátozza/törli az ilyen videókat, hanem a feltöltött tartalmak eredeti jogtulajdonosai. Ha meg fogják találni, hogy Odysee-n (vagy bárhol máshol) fent van, akkor onnan is ugyanúgy töröltetni fogják.

Annyival törlik őket máshonnan kevésbé, amennyivel kevésbé elterjedtek, ismertek ezek a videós oldalak, mint a YouTube. Amíg a jogtulajdonos nem találja, nem tűnik fel neki, hogy ott van, addig érhető ott el. Utána onnan is törölni fogják.


"egyébként senkit nem zavaró tartalmak", csak a jogtulajdonos nem akarja, hogy fent legyen. Márpedig az ő tulajdona, joga van eldönteni.

dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

Sajnos törölték, miután feltette a "Putyin, Vörös Cárok" c. 2001-es dokumentumfilmet.

Putyin keze messzire elér. (Egyébként biztos voltam benne, hogy ez után törölni fogják.)

dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyébként egyszer már törölték
dec. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!