Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen romantikus filmek,...

Milyen romantikus filmek, sorozatok vannak, ahol a lány ázsiai, a fiú pedig kaukázusi/fehér?

Figyelt kérdés

Egy ázsiai lány tetszett meg nagyon és emiatt kíváncsi lennék ilyen filmekre, úgy érzem, így jobban bele tudnám magam élni a filmbe.

De igazából az is jó, ha csak simán különböző rasszúak, ha ilyet pont nem is tudtok mondani :D

Illetve én is tudok kettőt, de kíváncsi vagyok azt fogja-e mondani valaki, aztán leírom, ha valakit érdekel :D



2023. júl. 8. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtanárnő (The Sleeping Dictionary )
2023. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hú, egyszer régen láttam egy filmet - ázsiai lány és fehér amerikai fiú, de a címére már sajnos nem emlékszem! :(

Azon kívül különböző rasszból:


Az orosz ara ára

Az csajom apja ideges

Ilyen még nem volt

Mr. Baseball

A randiguru

2023. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jól van ez így? ***** válasza:
Hongkongban már holnap van
2023. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jól van ez így? ***** válasza:

+ még 2: Az utolsó éjszaka Hong Kong-ban

Teddy mackó (2012)

2023. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknak, akiket valaha szerettem
2023. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek így lassan 2 hónap után :D

Én pedig még elmondanám, amiről én hallottam, ám még mindig nem néztem meg. Az almafa virága - ami érdekes, hogy ez egy magyar-vietnámi koprodukció és elvileg idén jelent meg, de én valamiért ezidáig egyáltalán nem hallottam róla, meg nem is láttam moziban sem reklámozni, de még a műsorlistán sem.

2023. szept. 3. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy amerikai Kínában
2023. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!