Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Miraculous új filmjét hol...

A Miraculous új filmjét hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Regisztráltam netflixre mert láttam az előzetesén hogy ez netflixes film... azonban hiába írom be a keresőbe : Miraculous, katicabogár, ladybug... egyikre sem adja ki. Mikor googleba írom be és kiadja az oldalt, ha rákattintok, akkor csak a főoldalra visz... tudnátok nekem segíteni hogy mi lehet a baj? Már leszedték vagy csak a szuper premium csomaggal lehet megnézni?...

2023. júl. 10. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Ez július 28-i premiert ír:

https://www.youtube.com/watch?v=GuhPw5e8EwQ


Egy tartalmat sem tudsz csak regisztrációval megnyitni, ahhoz már elő kell fizetni.


És még így is lehet rajta régiókorlát. Rákeresve az adatlapjára 404 jön ki, ami magyar régiós korlátozásra utal, azaz itt nem érhető el jelenleg:

[link]


Külső keresőből nézve ezt a 3 címet mutatja magyar régióból nézhetőnek:

[link]

2023. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Moziban csak Franciaországban adták le és máshol nem is fogják. Netflixre július 28-án jön.
2023. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oh értem. Köszönöm. Azt hittem hogy 5.én kikerült mindenhová , de akkor még kicsit várni kell.
2023. júl. 10. 19:24
 4/7 anonim válasza:
Magyarországon Netflixen SEM biztos hogy lesz sajnos. Legalábbis nekem gyanús hogy a Netflix mindenhol beharangozta csak itthon nem:/
2023. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vársz kicsit és torrenten biztos fent lesz felirattal, inkább oda szerezz meghívót ha nincs, vagy kérj meg valakit, hogy majd töltse le.
2023. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
update: Augusztus 3-án mutatják be a magyar mozikban
2023. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Augusztus 3-án fix infó, leadják a mozikban (HU)
2023. júl. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!