Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta már valaki az Oppenheimert?

Látta már valaki az Oppenheimert?

Figyelt kérdés
Sok erotikus jelenet van benne?

2023. júl. 18. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A vágó biztosan látta, valószínűleg a rendező is.
2023. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak azok láthatták akik pl szerepelnek benne nekik már elvetítették.
2023. júl. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak mától vetítik azt hiszem.
2023. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Láthatta volna bárki már pár hónapja is, amennyiben lett volna róla leak. Régen sok film kikerült netre mozis premier elött 1-2 hónappal. Van egy másik 2023-as Oppenheimer is, én abba néztem bele 1 hete, dokufilm. De a Nolan félétöl elment a kedvem, mert írják szájbarágós, a Tenet-et is csak 50 percig bírtam, mert annyi szöveg volt benne. De Nolan-nek is a tesója volt az ész és ötlet, mióta kilépett a másik Nolan a filmjeiböl, azóta a Nolan filmek szarok.
2023. júl. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak premierelőtti vetítések, a premier előtt egy nappal, én is így néztem meg azon a napon, amikor a kérdést feltették.


Erotikus jelenetek: egy elég erős, hosszú, arcbatolós szexjelenet van, és kb 3-4 cicivillantás előfordult

2023. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!