Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt az a rajzfilm ami...

Melyik volt az a rajzfilm ami görög mitológiáról szólt úgy,hogy egy nyúlember is volt benne,a főszereplő meg egy fiatal fiú volt?

Figyelt kérdés
a tv2-n adták....

2023. júl. 20. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én egy olyanra emlékszem ahol az istenek állati kinézettel rendelkeztek, és egy fiatal fiút edzettek, pl a gyorsaság istene egy nyúl kinézetű isten volt, aki két lábon futott


viszont ebben a mesében nem görög mitológia volt, hanem római, Római istenekkel, pl a háború istene Mars volt, aki talán majom vagy más állatnak a kinézete volt


nem erre gondolsz te is?


viszont a címét nem tudom de próbálom megkeresni:D

2023. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet az volt,volt egy olyan rész ahol benne volt a minotaurusz,és a végén egy követ vitt magával.... :D
2023. júl. 21. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jason and the Heroes of Mount Olympus - első vagyok, én erre emlékeztem
2023. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
bár most nézem hogy ez görög, akkor lehet én nem erre emlékeztem:D na mindegy lehet a tied ez
2023. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ja az enyém ez volt, itt az első rész linkje, bár angol


https://www.youtube.com/watch?v=62QIXOpMrrM

2023. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!