Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki ez a szinkronhang?

Ki ez a szinkronhang?

Figyelt kérdés

A "Sherlock és Watson" első évadának első és második részéből keresek egy további magyar hangot. Tudja valaki?


Sherlock és Watson S01E01 (03:00-tól, a fickó a tévében, aki a szerelemről beszél)

[link]


Sherlock és Watson S01E02 (00:00-tól, rögtön az első megszólaló hang)

[link]


Ha ez segít, az illető 2012 és 2016 között biztosan szinkronizált.



2023. júl. 25. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Valami olyat linkelj már ahol normálisan lejátsza
2023. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyat linkeltem, mind a két linken normálisan lejátszhatók a videók.
2023. júl. 25. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél folyamatosan átdob másik oldalra, ha összeszenvedi az ember hogy elkezdje lejátszani akkor bele sem lehet tekerni. Második link meg tele van hirdetésekkel folyamat és szintén másik oldalakra dob át, tehát nem.
2023. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezekben az oldalakban pont ez a baj, hogy annyi oldalt feldob, hogy inkább otthagyod. Időnként elindul és akkor nézhető, de a legtöbbször elkepcsol az ember és keres egy jobbat, vagy letölt egy torrentet.
2023. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem miről beszéltek, én ilyeneket nem tapasztaltam. Nálam simán elindulnak a videók, azért is linkeltem ezeket. De ha úgy van, ahogy mondjátok, akkor használjatok valamilyen addblock kiegészítőket a böngészőhöz, amit használtok.
2023. aug. 9. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem nekünk számit leginkább hogy most le lehet játszani vagy sem
2023. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de sajnos nem találtam másikat, ezért csak ezeket tudtam belinkelni és ezért is próbáltam javasolni, hogy használjatok valamilyen addblock kiegészítőt a böngészőitekhez, hátha úgy megtudjátok nyitni őket. De mindegy, közben sikerült megfejtenem, szóval kösz a semmit.
2023. aug. 10. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen🤷🏻‍♀️
2023. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!