Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik régi westernfilm ez?

Melyik régi westernfilm ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy réges-régi westernfilmet keresek. Csak annyira emlékszem belőle, hogy a főhős (talán Charles Bronson?) apját (?) egy bronzharang alá tették, és kongatták a harangot.

Kerestem a Google-n, de ilyen kevés paraméterrel semmit sem találtam. Talán beugrik valakinek a film címe.



2023. júl. 28. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyám... Volt egyszer egy vadnyugat...
2023. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Bocs, gyerek voltam, ennyi emlékem maradt.

2023. júl. 28. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Mindenki szűzen születik.

De régi westernfilmnek én a Hatosfogatot (1939) nevezném, mert én előbb születtem, mint te. :D Én azt láttam középiskolás koromban filmklubban.

Aki meg 120 éves, az meg a némafilm korszakára emlékszik kiskorából...

2023. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy klasszikus, ahogy a Herceggel készült Hatosfogat is. Javaslom legközelebb, angol nyelven keress rá, a főbb szavakat beírva. Kíváncsiságból beírtam négy szót( bell, father, western, bronson) egyből bedobta.
2023. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem a Volt egyszer egy vadnyugat, bár annak a végén Bronson valóban egy harang alatt tartja a vállán a felakasztott bátyját (átpörgettem a filmet).

Amit én keresek, abban a férfit egy óriási bronzharangba tették, és kívülről kongatták a harangot.

2023. júl. 28. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!