Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? amibe van egy...

Mi a film címe? amibe van egy jelenet, ahol felhívja a falnál fekvő ember a segélyhívót, hogy egy ember megfog halni, visszakérdez hogy ki, és mondja hogy én. Talán Denzel Washington szerepel benne.

Figyelt kérdés
Tiktokon többször láttam pár hónappal ezelőtt magyarul, és denzel washington magyar hangja volt, és a hometown sloved zene szólt a jelenetkor.

2023. aug. 2. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Hét élet c. filmben van ilyen jelenet 1 óra 46 perc körül. Ez a párbeszéd:

- Miért hívott minket?

- Mert valaki megölte magát.

- Ki az áldozat?

- Én.


Viszont nem biztos, hogy erre gondolsz, mert ahogy olvastam a leírásodat, rémlett, hogy mintha láttam volna ezt a jelenetet, viszont nem tudom melyik filmben, de nem ebben. Aztán lehet, hogy már keverednek nálam a dolgok. :)

2023. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem a 7 élet filmbe azt a részt, és ez az amit kerestem. Köszönöm, szuper vagy. :)
2023. aug. 2. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor jó. :) Azért voltam bizonytalan, mert lelki szemeim előtt egy börtönviselt, hasbalőtt férfi jelent meg és a vörös, narancssárga színek domináltak. Ebben a jelenetben meg ugye inkább a kék, szürke, fehér színek, ráadásul szó sincs börtönről meg haslövésről. :) Egy másik filmmel biztos, hogy keverednek az emlékeim.
2023. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!