Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ez a mese?! Teljese...

Bogi0811 kérdése:

Mi lehet ez a mese?! Teljesen megvagyok zavarodva már, egy mesét keresek, ami talán a Cartoon Network-on ment. A lényege,hogy TALÁN egy Condor nevű hajón(űr?!) utazik 4 vagy 5 szereplő akiknek meg kell küzdeni mindig a gonosszal.

Figyelt kérdés
Na már most azt hiszem,hogy az egyik szerpelő (egy srác) akinek zöld ruhája és fekete hosszú haja van félig valamilyen madár( a lábai) és vagy Gólyának vagy Sólyomnak hívják. Egyébként van egy kapitány és még van benne egy lány szereplő is. Különböző színű ruhájuk van. Ennyi amire emlékszem régen láttam már talán 2010 körül. Ha valaki tudja kérlek ne tartsa magában!! Előre is köszi.

#mese #Condor #Cartoon Network #Nemtudommilyenmeselehetez
2023. aug. 4. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Viharsólymok (Storm Hawks, 2007-2009).

[link]

2023. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uram isten köszönöm több éves kérdést választál meg! De komolyan!!!!!!
2023. aug. 4. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem mese hanem rajzfilm vagy animációs sorozat a neve. A mese az egy történet könyvekben muszály minden animációs dolgot mesének nevezni neked kérdező a felnött animációs sorozatok,animék amikben van erőszak vér káromkodás szexualitás az is egy mese neked akkor?
2023. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves Anonim hozzászóló, elnézést kérek, hogy nem emlékeztem rá (hiszen azért tettem fel a kérdést),hogy nem egy animációról van szó. Mély alázattal kérek hatalmas nagy elnézést, hogy mesének neveztem a fent említett animációs sorozatot/ rajzfilmet egy freudi elszólás volt. És igen MUSZÁJ volt. További szép akadékoskodással teli napot kívánok neked. :)
2023. aug. 10. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem haragszom csak én nem szeretem azt hogy az animációs dolgokat mesének nevezi valaki
2023. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!