Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik streaming szolgáltatáso...

Melyik streaming szolgáltatáson vannak sok thriller horror sorozatok és filmek?

Figyelt kérdés

SkyShowtime

HBO MAX

Amazon Prime

Disney+

Hulu


Netflixen tudom hogy sok van, és nem olyan rég bukkantam rá a magyar horror streamingre a Scream de lejárt az egy hét próba időm és látom hogy lehet fizetni Telekommal is meg Google jutalommal is.

Ha Telekommal fizetek rájuk automatikusan nem fog levonni?

Feltöltőkártyás vagyok.



2023. aug. 19. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:

"Sajnáljuk, hogy a SCREAM! előfizetésed felmondásán gondolkodsz. Ha nem tetszik az ajánlatunk, bármikor lemondhatod az oldalon. Ehhez kérjük, jelentkezz be és a "Fiókom" menüpont alatt szakítsd meg az automatikus meghosszabítást. A lemondás után természetesen a kifizetett időszak lejártáig továbbra is elérheted a kínálatunkat."

[link]


Szerintem a bankszámlàdról vonódik, amit regisztrációkor megadtál és nem a telefon egyenlegedről.

2023. aug. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!