Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb streaming...

Melyik a legjobb streaming szolgáltató?

Figyelt kérdés

Minden streaming szolgaltató,tele van eoke ideológián alapuló filmekkel,sorozatokkal? Olyan létezik amelyik nem erőlteti oda nem illő szerepekbe a feketéket,és nem mutatja természetesnek a homoszexualitást?


Van Netflixünk,de 2ft-ot nem ér... (Lejár és nem újítjuk meg az előfizetést)

HBO Max- nem rossz,de nem a legjobb.

A Disney+ számomra közepes,de nincs nagy valaszték.

A Prime milyen?


2023. aug. 20. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
A homoszexualitás természetes, úgyhogy nem létezik ilyen platform.
2023. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1

Hagyjuk most kérlek ezeket a véleményeket...


Nem rég reigsztráltam a skyshowtime-ra,de a kínálat nekem nagyon kevés :/

Mondjuk még mindig jobb mint a reklámokkal téli tv csatornák.

2023. aug. 20. 13:36
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Akkor olvass inkább könyvet. Mondjuk bibliát!
2023. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Ha zavar, akkor ne nézzed. Ennyi.
2023. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Most ki állt bele és kibe? 😮
2023. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdező, te hoztad fel a témát, de ha valaki továbbviszi, akkor "hagyjuk". Ergo, te elmondhatod a semmitérő véleményed, de mások nem?! Hát akkor így jártál. Remélem előfizetsz még ide-oda és "kidobod" a pénzed, mert nem lesz olyan, hogy nem jelenítenek meg melegeket vagy afroamerikaiakat. Lehet, hogy te felsőbbrendűnek gondolod magad, de ők is pont ugyanolyan emberek, mint te, csak egy kicsit jobbak.

Ahelyett, hogy mások bőrszíne érdekelne, nézhetnéd azt is, hogy milyen az adott film vagy sorozat.

Ha elítéled a melegeket és nem nézel filmeket, amikben van meleg karakter akkor ugye nem nézel akciót sem?! Hiszen a gyilkosságot meg erőszakot is elítéled, nem de?! Vagy az belefér?!

Annyira ellentmondásosak ezek az álláspontok és semmi értelmük...

2023. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Annyira jó,hogy az embernek nem lehet véleménye mások szerint mert, azonnal van aki jobb embernek érzi magát,ha ki állhat olyan dolgok mellett ami nem is érinti Őt.Gondolom ez a napotok fénypontja,szerintem be is lehetne írni az Önéletrajzba a "magamról" részbe....
2023. aug. 20. 14:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy nem lehet véleményed? Lehet. Le is írtad, mi pedig reagáltunk rá. Legyen is véleménye az embereknek! A kettőt ne keverd össze. Viszont érdemi reakciód még nem volt egyik válaszra sem, a témát pedig te indítottad.

Szerintem ha kiírsz egy kérdést, az a minimum, hogy elviseled a válaszokat, ha pozitív, ha negatív. Ha ezt nem tudod kezelni akkor ne írj ki ilyeneket. Mást nem tudok mondani.


Nekem az Hbo Max és a Disney plusz is tetszik, az előbbi jobban. De neked az nem jó, mert pfuj pfuj melegek és feketék... Ezekután milyen választ vársz? Ha nem a produkció minősége érdekel elsősorban, hanem a színész bőrszíne akkor el kell engedd.

2023. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Le vagyunk ragadva barátom a bπziknál és a feketéknél.

Egyébként a nagy elfogadásban miért nem készülnek ázsiaiakról filmek? Vagy mondjuk a netflix miért csak egy két ázsiai filmet szinkronizál magyarra? Az nem rasszizmus? Ők nem léteznek

Nem arról van szó,hogy egy fekete se legyen a filmben/sorozatban,csupán az oda nem illő szerepekben,mint amikor az 1600-as évekbeli falucskában papot,bírót játszik egy n¢ger.

A kérdésem a szolgáltatókra irányult, a film/sorozat választékról,minőségről stb.

A számotokra annyira eret vágóan fájó két említett jelenség csak példa volt .....

?

2023. aug. 20. 14:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Ázsiaiak felé is pont ugyanúgy nyit Hollywood, lásd pl Shang Chi a Marvelnél vagy éppen a Ms. Marvel, amiben megint egy másik országból/kultúrából való főszereplő van stb...


Vagy írjak még példákat? Az, hogy miket szinkronizálnak azt a szinkronstúdióktól kérdezd, mint egy apró kis szelete vagyunk a világnak, ki nem szarja le, hogy itthon mit szinkronizálnak vagy mit nem?! Ez nem mérvadó.


Ha pedig zavar, hogy "oda nem illő" ember alakít egy karaktert akkor azt ne nézd meg, nézz mást. Nem lesz egyik vagy másik streaming jobb vagy rosszabb ilyen szempontból.


Amúgy meg, aki le van ragadva a "bu*iknál" az te vagy. Nem engem zavarnak, én túl tudtam lépni, te vagy beszűkülve és pörögsz ezen, te írtad ki a kérdést, nem én... Barátom... 😉

Saját kardodba dőlsz. Egy értelmes érved sincs. Egyszerűen zavarnak bizonyos dolgok, amiken nem tudsz túllépni és másokba kötsz bele, de azért elvárod a segítséget, hogy ajánljunk a te elvárásaidnak megfelelő streaming szolgáltatót, de akkor leírom még egyszer és utoljára, hátha érdekel, amit írok és nem kizárólag ellent akarsz mondani.


Nincs Ilyen Szolgáltató ÉS Nem Is Lesz.

2023. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!