Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az oka, hogy a Barátok...

Mi az oka, hogy a Barátok közt szereplőgárdájából sokan felhagytak a színészettel és más területen próbálkoztak?

Figyelt kérdés
Pl. Szőke Zoltán (Berényi Miki) a mezőhegyesi művelődési házat vezette (míg ki nem rúgták...), Bruckmann Balázs (Szilágyi Pali) Münchenben nyitott fagyizót, Konta Barbara (Hoffer Eszter) a média más részén próbált szerencsét stb.
2023. aug. 23. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert Magyarországon elég nehéz megélni színészetből.

Még nyugaton is problémás, ha nem hollywoodi sztár vagy.

2023. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb sosem volt színész, így felhagyniuk is nehéz a színészettel.
2023. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy a kettes is írta, sokuk a BK előtt nem színész volt, csak kaptak a lehetőségen.


Illetve nagyon sok színházi színész van Magyarországon, plusz a mozifilmeknél állandóan ugyanazokat az arcokat látjuk újra és újra, kevés az új arc. Nehéz oda bekerülni, nem ám egy Barátokköztből, ami színvonalban elég alul volt. Nem színészlegendákkal volt teli. Valószínűleg rákényszerültek más munkákra felkérés híján. Persze van kivétel is, aki felhagyott vele, de ez a ritkább. Rengeteg ember megfordult ott, hiszen napi sorozat volt. Ennyi embert nem is lehet szerintem elhelyezni máshol.

2023. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem biztos, hogy pont ez volt az indoka, de aki Tónit játszotta, őt azt hiszem egyszer megverték az idegen emberek (vagyis valami ilyesmi rémlik a régi hírekből) és azért hagyta abba a sorozatban való szereplést és a színházban folytatta tovább.
2023. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg nem is mindenki akar benne maradni ebben a szakmában. Én bevallom, bele sem kezdenék, mert nagyon türelmetlen vagyok, az énekkarból is ezért léptem ki annakidején, mert egymilliószor kellett minden dalt egy részét újrakezdeni, mert most x elbohóckodta, most hamis volt, most y elbambult, etc. Hát még a filmekben, sorozatokban, ahol nézem a bakiparádét és csak lesem milyen türelme van mindenkinek.
2023. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!