Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik új karakter miatt vagy...

Melyik új karakter miatt vagy a legizgatottabb a Sárkányok háza 2. évadjában?

Figyelt kérdés

2023. aug. 25. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Daeron Targaryen 🌀🐉
Gwayne Hightower ⚔️.
Folyami Alys 🧙🏻‍♀️
Cregan Stark ❄️
Jeyne Arryn 🦅
Alyn Velaryon ⛵
Alysanne Blackwood 🏹✂️
Benjicot Blackwood 🌳🤍
Sabitha Frey 🌉✂️
Havas Sara 🐺
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
🩸🧀
2023. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Majd 2024 nyarán (mikor kijön a 2. évad) megmondom.
2023. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Én nem vagyok izgatott. Ha kijön a sorozat meg szeretném nézni, de most nem izgat az egész. Ha véletlenül nem jönne, azt is elviselném könnyedén.
2023. aug. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Már az első évad is egy nézhetetlen fos volt, csoda hogy egyáltalán bárki végigszenvedte, az meg egyenesen a csodával határos hogy az HBO berendelte a 2. szezont...
2023. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Már a 3. évad is be van rendelve szerencsére.

És egy újabb spin-off sorozat is. :)


Egyébként a legnézetteb sorozata volt a csatornának tavaly, szóval nincs benne semmi csoda.

2023. aug. 28. 19:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

A Jon Snow spin-offra gondolsz? Na annak viszont még adnék is egy esélyt, ha Kit Haringtont megnyerik hozzá és az első rész nem valami ideológiai iránymutatásokkal terhelt katyvasz lesz.

2023. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem, hanem A Hét Királyság lovagjára.


Vannak forgatási jelenetek a Fal díszletén, de az nem a Snow sorozathoz lesz, hanem a House of the dragon 2. évadjában lesz benne a Fal néhány jelenettel.

[link]

Valószínűleg Jace megpróbál átrepülni a sárkányával, ahogyan Alysanne királynő is próbálta. Vagy ilyesmi.


Szerintem egyik rész sem volt soha ideológiai iránymutatás. Ilyen szempontból az eredeti sorozat sokkal rosszabb. Lásd 5./6. évad, ahol vallásos csak fanatikus lehet és egy okos ember max tetteti, hogy vallásos. Ott sokkal jobban erőltetik a két készítő nézetét ezekről.

Míg a HotD-ben teljesen természetesen kezelik, hogy a Hightowerek követik a hetet, ahogyan azt kellene minden déli háznak.

Nem mondom, hogy tökéletes sorozat, de sokkal színvonalasabb, mint az eredeti 5-8 évadja volt.

2023. aug. 28. 20:15
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Annyira semmitmondó volt az első évad is, hogy bevallom, el is felejtettem, hogy kik voltak benne és mit csináltak. Szerintem ezt a másodikat meg se nézem.
2023. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor minek válaszolsz? Egyértelmű, hogy a kérdés nem neked szól.
2023. aug. 30. 10:37
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Havas Dzsoni fiú együn. Mikulásra már itt lesz.
2023. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!