Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Prometheus c. film alapján...

A Prometheus c. film alapján mi lett a tervezőkkel később? Hova lettek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 25. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már az elején kijelentem, hogy abban a filmben sok logikát vagy magyarázatot ne keress, mert szembe is megy az elődeivel (könyvek, képregények) de aztán mégse tagadja mind le őket, a film maga meg több kérdést vet fel, mint amennyit megválaszol.


De amúgy valószínűleg a xenok és/vagy amiatt a fekete cucc miatt végleg kihaltak.


Az Alien Covenant-ból tudjuk, hogy Davidék miután a patkó hajóval elmentek, rájuk csakpták a fekete cuccot. (Viszont nem hinném, hogy egy ilyen fejlett faj egy szál bolygót népesít be)

A Tűz és Kő képregényekben még pár feltűnik, de azok már rég sztázisban voltak, oszt ámen.

2023. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2023. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár azért a filmért, nagyon izgalmas volt és érdekes. A második része viszont csapnivaló és értelmetlen. Az Alien filmek amúgy sem tartoznak a kedvenceim közé. Arról szól hogy egy kavicsdarabot akarnak bedobni a tóba de azt se tudják minek. Jól körbeugrálják tök feleslegesen. Aztán annyi. Nem tudom mitől olyan nagy durranás.
2023. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Prometheus sajnos nem lett elég sikeres, így a stúdió kukázta a folytatást, Scott-nak meg vissza kellett térnie az alien-esebb sztorihoz, így lett a mozikba kerülő folytatás. A tervezők szálát meg kukázták.
2023. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt ne felejtse el senki, hogy a Prometheus tervezése is több sebből vérzett. Alien 0, "Alien: Zero", "Alien: Prometheus", végül csak Prometheus tetszőlegesen két nézőponttal. Nekem egyik nézőponttal sem tetszik. Még az InterCom sem tudta megmondani a bemutató idején, hogy Alien univerzum vagy nem. Az egészet újra kellett volna forgatni.
2023. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De hozzáteszem, hogy a Covenant is szutyok. Még rosszabb lett és sokan félreértik a teremtést is.
2023. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz azalatt hogy "félreértik a teremtést"?
2023. szept. 19. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A nézők 80%-a azt hitte, hogy David teremtette meg az Alien-eket.
2023. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

David csak kísérletezett rajtuk nem, fejlesztette jobbá?


Nekem így esett le :D Alienek nem a fekete trutyiból mutálódtak és fejlődtek ki? Fekete trutyi eredetéről van valami infó? Tervezőkkel nagyon megnéztem volna egy filmet.

dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!