Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ahsoka miért kell mindent...

Ahsoka miért kell mindent ennyire tele nyomni női és vagy fekete karakterekkel (nekem eddig nem volt gondom velük de kezdenek idegesíteni egyre jobban)?

Figyelt kérdés

pláne amikor a rabszolgaság miatt perelnek és szó szerinte el várják hogy a lábukat csókolják meg.

A női karakterek meg áh ha ennyire akarják fényezni a nőket oké legyen ne rontsák már el a star warst pláne hogy ezt inkább férfiak szeretik nagyobb arányban.

Egyébként a munkaerő piacon is mostanság csak nőket léptetnek elő csak női vezetők vannak. Ez eléggé fura. Még oké ha van tudása papírja de amikor egyik sincs és úgy léptetik elő azzal szembe akinek van vagy egyik vagy másik vagy mind kettő az vicc.


2023. aug. 29. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Hát igen látszik hogy erőltetve van hogy direkt legyen benne ilyen meg olyan szereplő még ha nem is illik oda de hát ilyen ez a pc világ sajnos...
2023. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

De remélem, amikor tele van fehér karakterekkel egy film vagy sorozat, akkor azért is ugyanígy kiírsz egy kérdést, hogy minek?!


Azt ugye tudod, hogy a Föld lakosságának majdnem a 20%-a fekete?! Illetve, hogy Amerikának is az ötöde fekete?!

2023. aug. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
21%
Én egyáltalán nem vagyok rasszista de néha tényleg túlzás hogy a történet szerint is fehér szereplők helyet feketék vannak, lassan már a rabszolgatartokat is feketék fogják játszani
2023. aug. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Fekete karaktert én spec nem látok 1-2 abszolút mellékszereplőtől eltekintve, a nőkkel meg nincs bajom (feketékkel se amúgy, félreértés ne essék), nem mellesleg kiről szóljon az Ahsoka sorozat, aki nőnemű, és már 2008-ban is az volt, mikor megalkották? És mivel adott a sztori hogy merre viszik tovább (Rebels folytatása élőszereplősen), így nyilván benne lesz Sabine meg Hera, akik szintén nők voltak már az elején is. Tény hogy férfi karakter alig van benne, de itt nekem pont nincs ezzel bajom, mert adja magát a sztori.
2023. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!