Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film, amiben egy...

Melyik az a film, amiben egy csaj előre látja a baleseteket meg a katasztrófákat?

Figyelt kérdés
TV be láttam volt régebb, ahol előre látja a csaj h mi fog történni és meg kell előzze hogy az ne következzen be..
2010. okt. 16. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Úh, melyik nem?
2010. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Végső állomás 2?
2010. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
pffff..en is ismerem de nem ugrik be a cime..:(
2010. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
MÉDIUM! Én nagyon szeretem ezt a sorozatot.
2010. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Végső állomás ? Nem azt hiszem, bár azt sem láttam de nem...

Egy csaj, aki nem is hogy előre látja hanem megálmodja h miközben megy munkába vagy valahova, ott vagy egy autobaleset lesz, vagy valamilyen más baleset..

És addig látja mindig az álmokat, míg meg nem tudja előzni, hogy ne történjen meg amit megálmod

2010. okt. 16. 18:13
 6/15 anonim ***** válasza:
True calling- Az őrangyal?
2010. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*tru
2010. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na hát akkor tisztázzuk.

Film vagy sorozat?

Filmből ilyen eddigi ismereteim szerint a Végső állomás 2, meg asszem a 3ban lát előre lány

Sorozatban viszont ilyen a Tru calling vagy az Eltűntnek nyilvánítva (utóbbinál fix,hogy álmodik, aztán felveszik fbi-osnak is)

2010. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

True Calling-ban a csaj egy hallottasházban dolgozik és mindig újra kezdődik a napja mikor meg kell valakit mentenie.

Az Eltűntnek nyilvánítvában a csaj pedig FBI-nál dolgozik és mikor valaki eltűnik mindig beugranak nekik képek vagy kisebb álmok amik kapcsolódnak az eltűnt személyhez és mindig így találják meg.

A Végső állomásnak pedig egy film ami több részes de mindegyikben ott is egy csaj előre látja hogy mi fog történni aztán neki kell megmenteni az embereket akiket látott meghalni mert a sors úgy is utóléri őket és meghalnak.

Én ezeket ismerem akik kb ilyesmiről szólnak.. hátha beugrik hogy melyik az.:)

2010. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A True Calling az az, utána néztem és igen erre talál a leirás..

Mivel több "sorozatra, részletre" emlékszem..


Köszönöm mindenkinek a válaszokat :D

2010. okt. 16. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!