Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Pinokkió...

Mi a véleményetek a Pinokkió című rajzfilmről?

Figyelt kérdés
2023. szept. 2. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a klasszikus Disneyre gondolsz, szeretem a korai rajzfilmjeiket, számomra sokkal kreatívabbak és látványosabbak, mint a későbbiek, üzeneteik pedig egyszerűek és erősek.


A Hófehérkét és a Bambit jobban szerettem, de Pinokkió is jó.

2023. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az eredetit, de felnőtt fejjel Guillermo del Toro: Pinokkió mese egy mestermű. Főleg, hogy láttam, hogyan készült. Ez egy kézműves film. Nagyon ajánlom a megnézését, valamint a Netflixen az is fent van, hogyan készült.

Itt az előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=KPdjSAzwBIw

2023. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Álljál már le!
2023. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a disney félét nézzük akkor az a kedvenc disney mesém mivel 1 aranyos és kedves mese gyerekeknek. Ha az eredeti mesét nézzük amit Carlo Collodi irt meg akkor is jó bár picit kemény igy kicsiknek nem igazán ajánlom
2023. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Disney Pinokkió mesét gyerekként nem szerettem, engem traumatizált az a jelenet, mikor a gyerekek szamárrá változnak :D Így felnőtt fejjel is gyomorgörccsel néztem újra, de egy tanulságos mese, csak a gyerekemmel nem nézetném meg, amíg kicsi.
jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!