Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen egy film ruhapróbája?

Milyen egy film ruhapróbája?

Figyelt kérdés
Statiszta leszek és most megyek először ruhapróbára. Meddig tart kb, illetve hogy zajlik?

2023. szept. 3. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó az ideje.

Odamész, vársz, vársz, vársz. Aztán leveszik a méreteidet, kapsz karakterednek megfelelő ruhát. Lehet, hogy többet is felpróbáltatnak veled, amíg a főnök rá nem bólint. Aztán lefotóznak és öltözhetsz vissza. Lehet, megnéznek a fodrászok, sminkesek is, ha nő vagy, lehet, csinálnak próba frizurát. Ők is lefotóznak, leszednek, mehetsz Isten hírével. (Jegyezd meg a ruhaszámod😉)

De mindent mondanak, ha nem vagy teljesen fogyatékos, nem tudod elrontani.

2023. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

És mennyire belekötősek? Ha pl online képek alapján megfelelt, még a helyszínen elküldhetnek valamilyen oknál fogva?

2023. szept. 3. 20:25
 3/10 A kérdező kommentje:
Megfeleltem*
2023. szept. 3. 20:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor küldenek el, ha nincs rád méretben ruha. Ha a küldött képen mondjuk 30 kilóval könnyebb vagy, mint a valóságban, akkor ez megeshet. Néha akkor is, ha valós méreteket küldtél, de ők szúrták el. Ritkábban, de van ilyen. Ha a hajad, körmöd, egyéb nem felel meg, akkor megmondják, mit kell változtatnod. Ha nem vállalod, akkor se tudsz menni. Nem írtad a nemet, ezért írok mindkettőre példát. A film párszáz évvel ezelőtt játszódik. A képeden hosszú, természetes barna hajad van, most tüsi rózsaszín. Nem lesz jó 😁 De akkor se, ha csak látványosan festett szőke. Kosztümös filmben szintén nem lehet műköröm, műszempilla stb. Férfinál, ha mondjuk szakállad van, de azt mondják, nem lehet(a képeden nincs), eldöntheted, hogy levágatod vagy nem mész.

#1

2023. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi :)

Nő vagyok egyébként. Annyi a helyzet, hogy a hajam természetes a képeimen (amit több, mint egy hónapja küldtem be) azóta pedig festettem bele balayaget. Viszont mivel mondták a telefonban a castingosak, hogy festessem be homogénre, így elmentem gyorsan fodrászhoz, és befestettem egy színűre. Kértem, hogy olyan legyen mint a természetes hajszínem volt. Sajnos 1-2 árnyalattal sötétebb lett. Ebbe szerinted bele köthetnek?

Bocsi a sok kérdésért, csak tényleg fontos lenne ha bekerülhetnék :)

2023. szept. 3. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Az a lényeg, hogy természetesenek látszódjon. Egy-két árnyalat senkit nem érdekel, ha egyformán sötétebb az eredetinél, nem a lenövés látszik. Ennyi eltérésnek akkor lenne jelentősége, ha dublőrnek mennél, de gondolom, nem erről van szó. Illetve, ha visszajátszó leszel(mész még más napokra is majd ugyanabba a filmbe), akkor ne változass az utolsó napodig.
2023. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon nagyon köszönöm , nagyon hasznosak voltak a válaszaid! :)
2023. szept. 3. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy segíthettem. Nyugi, nem lesz semmi gond😁
2023. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még annyit esetleg kérdezhetek, hogy majd a forgatási napokra egyénileg kell eljutni vagy lesz valami busz? Ezt sajnos már nem volt időm megkérdezni tőlük, mert nagy volt a rohanás meg mindenki kapkodott :D
2023. szept. 5. 05:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha Pesten van, akkor egyénileg. Vidéki helyszínnél van transzport. (Persze, nem háztól, egy csomóponton találkoztok.
2023. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!