Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől lett ilyen jó a Skibidi...

MrszoIga kérdése:

Mitől lett ilyen jó a Skibidi Toilet sorozat?

Figyelt kérdés
Megnéztem az egészet, és legszívesebben egy nagy díjat adnék a készítőnek, valami elképesztő milyen és mennyi munka van benne.
2023. szept. 4. 03:47
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez minden csak nem jó
2023. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem lett.
2023. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Valljuk be azért ez csak a 8-9 éves nebulókat nyűgözte le, munka az biztos sok volt hisz ilyen animációt összerakni nem fél perc. De ettől függetlenül egy semmitmondó fos.
2023. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nagyon jó társadalomkritika
2023. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Kari Geri, attól még hogy valami nem tetszik, nem kéne kritizálni. Mondhatják mások is hogy a kedvenc animációdat (ha van) az is szar, és kb 1 óra vagy 2 óra megcsinálni. És 9ek nézik
2023. nov. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

08:14


„Kari Geri, attól még hogy valami nem tetszik nem kéne kritizálni.”


Miért? Talán gond, hogy elmondta a véleményét, ami neked nem tetszett?

Egyébként meg abban igaza van, hogy a sok 9-10 éves miatt lett felkapva ez a szar. Mert a 9 éves Pistike megérti a társadalomkritikát ezekeben? Dehogy, csak azt látja, hogy Wc emberek verekednek kamera emberekkel, alatta pedig egy tucat mix zene szól, és ezt nézi. És csak emiatt néz több száz ilyet naponta. Őszintén, ezt az egész "társadalmi kritikát" utólag magyarázták bele ebbe a szutyokba, hogy lehessen mutogatni az embereknek, hogy van ebben bármilyen művészi érték az animáción kivűl, az egyetlen dolog, ami tényleg minőségi értéknek lehet mondani.

Az a szerencse, hogy az ilyen trendek hamar kifulladnak, és 1 év múlva már senki se fog emlékezni rájuk.

2023. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Ez már több mint 1 hó kérdés.

Már azóta is megtudtam hogy a 9-10 évesek miatt lett felkapva. Nem azt mondom hogy az a gond hogy elmondta a véleményét, nem vagyok 16 éven aluli. Az animáció az az pont ami nem minőségi érték, mivel a Garry's mod-ban lett készítve a többi rész, és abban is készül ami már önmagában animációban és grafikailag is szar.

2023. dec. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!