Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sabine Wren leszbikus?

Sabine Wren leszbikus?

Figyelt kérdés
Tisztára úgy néz ki.

2023. szept. 6. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Remélem nem lesz az, habár bőven kinézem a Disneyből. Most nagy divat minden filmbe, sorozatba beleerőltetni a lezbikusokat, melegeket vagy valakit azzá varázsolni, a bőrszínről már nem is beszélek. Kitudja lehet Thrawn admirális nem kék hanem fekete lesz.
2023. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Amikor kijött, még nem volt az. Most már az. És ez egyáltalán nem a jelenlegi "filmipari" trendek hatására van, mindig is az volt, csak most jött rá. De azért még mindig Disney, úgyhogy csak leszbi csók lesz, ollózás nem.
2023. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

"Tisztára úgy néz ki"


Na mesélj, kedves homofób, hogyan néz ki egy leszbikus? És hogyan néz ki egy meleg férfi? Megsúgom: pont ugyanúgy, mint egy hetero.


"Kitudja lehet Thrawn admirális nem kék hanem fekete lesz"


Benne van a trailerben, kék...


"Amikor kijött, még nem volt az. Most már az"


Öm, te miről is beszélsz? Mesélj már. Miből is szűrted le, hogy "most már az"?


Egyébként az égvilágon semmi nem erősítette meg a nemi irányultságát a Rebelsben. Se azt, hogy meleg lenne, se pedig azt, hogy hetero.

2023. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

„Na mesélj, kedves homofób, hogyan néz ki egy leszbikus?” Rövid haj (gyakran lilára, rózsaszínre vagy zöldre festett), orrpiercing, tetoválások, sok felesleges zsír.


„És hogyan néz ki egy meleg férfi?” Meleg férfi nem létezik. Max meleg pali vagy csávesz. Az pedig bőrruciban szaladgál és dildo van a seggében.


„Benne van a trailerben, kék...” Már nem sokáig. Írtam emailt a Disneynek, hogy hibát ejtettek, és az egyik szereplőjük nem néger. Azt mondták, hamarosan kijavítják digitálisan és bocsánatot kérnek a társadalmi sokszínűségi esélyegyenlőségi kisebbségi intolerancia miatt.


„Öm, te miről is beszélsz? Mesélj már. Miből is szűrted le, hogy "most már az"?”

Bocsánat, pontatlanul fogalmaztam. Amikor a Rebels kijött, még nem volt leszbi. Akkor még nem volt divat. Most már divat, tehát most már leszbi. Ebből jön a pénz. Következő évadban néger lesz.


„Egyébként az égvilágon semmi nem erősítette meg a nemi irányultságát a Rebelsben. Se azt, hogy meleg lenne, se pedig azt, hogy hetero.”

Mondjuk azért, mert az egy gyerekeknek készült mese volt? És akkoriban még nem volt divat szexuális aberrációkról beszélni egy gyerekmesében.

2023. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

mrszolga, szerintem te egy büdös nagy troll vagy


Meleg férfiak: [link]


Meleg nők:

[link]


Érdekes, összes képen tök átlagosan kinéző embereket látok. Az ismerőseimre, akik nyíltan melegek, szintén nem illik a leírásod


A többire meg csak nem is érdemes válaszolni, inkább jelentem, mert csak trollkodsz

2023. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%

23:12


Szóval akinek már a fülén jön ki,hogy minden sorozatba csak azért is látványosan beleerőltetik az ilyen dolgokat az homofób.

Kinézet alapján valóban nem lehet eldönteni, hogy ki számít melegnek vagy lezbikusnak.

De, hogy az utolsó kommentelőt emiatt jelenteni kéne miközben olyan válaszok és kérdések vannak itt fenn amik külön misét megérnének...hát nem tudom,írd azt nyugodtan, hogy mindenki gondolkozzon úgy mint te és aki nem tetszését fejezi ki az erőltetett kisebbségi csoportok bemutatása miatt arra nyugodtan mutogassál, hogy homofób.

2023. szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

6: Nálad valami félrement. Ha el is olvasnád, amit írtam, akkor értenéd, hogy nem az erőltetett kisebbségi csoportok bemutatása elleni felszólalással volt itt a baj.


De ez a "kinézet alapján leszbi", illetve "szexuális aberráció"-nak nevezni ezt, igenis tipikus homofób megnyilvánulásuk. De még csak nem is ezért jelentettem, mert felőlem mindenki szabadon lehet homofób, hanem ezért:


"Írtam emailt a Disneynek, hogy hibát ejtettek, és az egyik szereplőjük nem néger. Azt mondták, hamarosan kijavítják digitálisan és bocsánatot kérnek a társadalmi sokszínűségi esélyegyenlőségi kisebbségi intolerancia miatt."


"Most már divat, tehát most már leszbi. Ebből jön a pénz. Következő évadban néger lesz"


Ezek nyilván full értelmetlen válaszok, amelyek egyetlen célja a provokáció. Ez tipikus trollkodás, és véletlenül pont van is ilyen opció ha a jelentésre mégy


"A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar"


"olyan válaszok és kérdések vannak itt fenn amik külön misét megérnének..."


Ha ilyenbe futok bele azt is jelentem természetesen

2023. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na ilyen baromságot is rég olvastam... Mégis miből szűrted le hogy leszbikus?
2023. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A sisak miatt nyírja a haját.
2023. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
5. Meleg ferfi nem letezik? 😄 mer a pali meg a ,,csávó " az nem férfi? Ilyeneket ne mondjal, mert kicsit butának néznek...
febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!