Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha tetszett a Lego Batman – A...

Ha tetszett a Lego Batman – A film, melyik Batman-filmet ajánljátok?

Figyelt kérdés

Nem szoktam batmanes filmeket nézni, de a Lego Batman – A filmben tetszett a karaktere.

Melyik filmet ajánljátok akár a következőnek a sorban, akár ha csak még egyet néznék meg?

Nem tudom, hogy azt kéne megnéznem, amelyikben a legjobban hasonlít az animációs filmes Batmanre, amelyik nem egy "filmverzum" része, hanem önállóan is nézhető, vagy pedig amelyiket a legjobbnak tartják.

Köszönöm a válaszokat. :)



2023. szept. 8. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lego Movie
2023. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Batmanre gondoltam, nem Legora.

Azt kihagytam, hogy azon belül is élőszereplősre, nem animációs filmre vagy sorozatra.

2023. szept. 9. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:

A Nolan féle trilógia lett a legjobb szerintem, azt nem mondanám, hogy nagyon hasonlít a lego batmanhez, mert az egyik az inkább vígjáték a másik meg egy sötét akcióthriller. Véleményem szerint ezek nem csak a batman világban, de a filmvilágban is kiemelkedő alkotások, ezt alátámasztja a kritikai és nézői elismertség, oscar díjak, illetve a magas bevételek.

Sorban így van:


Batman kezdődik

Sötét lovag

Sötét lovag felemelkedés

2023. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az 1989-es, 2005-ös és 2008-as között vacilláltam.

Ha trilógia, akkor talán tényleg megértem ilyen kevés előismerettel is.

2023. szept. 11. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!