Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehetett, amolyan...

Melyik film lehetett, amolyan TV-s kategória?

Figyelt kérdés

Kb 20 éve láttam két filmet is, elég fura lesz a leírásuk, de amolyan tipikus TV-be szánt akkor fantasztikus filmek lehettek.


Az első arról szólt, hogy valahol talán kína környékén kijött a földből egy ilyen hatalmas szikla, és lebegett a föld fölött illetve forgott. Alakra talán kúpszerű volt de nem egyenletes.

Aztán ahogy megjelent fura dolgok kezdtek történni, meggyógyultak emberek a közelében stb, aztán egy férfit is odahívtak aki tanulmányozni kezdte, az is meggyógyult persze. Aztán úgy jutottak be a belsejébe, hogy az oldalán volt 9 lyuk, és azokat forgatták be a 9 bolygó helyzete szerint. benn meg ilyen fényes energiagömb jelent meg néha. Aztán végül rájöttek, hogy újra akarja az evolúciót alkotni ez a valami és ilyen felhő jött ki belőle, de aztán a belsejében atomot robbantottak, ekkor fokozatosan darabjaira esett és valami úrhajó szerű szállt ki végül a közepéből.


A második része meg valami olyasmi volt, hogy az egyik nőnek az első részben gyereke lett pedig nem lehetett volna, aztán ezt a gyereket különféle szervezetek üldözték, mert hogy attól a dologtól lett.

Aztán ebben a filmben is jött ugyanilyen szikla, csak itt már kettő jelent meg, egy jó és egy rossz. Aztán azt hiszem az volt a lényege, hogy mindkét sziklához el kellett vinni a gyereket, és utána úgymond megnyugodtak.



Tudom elég keszekusza és extrém az egész, de nosztalgiából szívesen meglesném ezeket a filmeket, csak nem tudom mi lehetett a címük. :D


2023. szept. 9. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Végzetes erő (Epoch, 2000)

Végzetes erő 2.: A visszatérés (Epoch: Evolution, 2003)

2023. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezek azok. :) :)

Nem gondoltam volna, hogy valaki felismeri őket, köszi. :) :)

2023. szept. 9. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!