Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hazbin Hotel kérdés?

Hazbin Hotel kérdés?

Figyelt kérdés
A Helluva Boss-al ellentétben ez a sorozat tényleg nem a Youtubon fog menni,hanem a tévében?Ez annyira kiábrándító,nagyon vártam,hogy megjelenjen,de teljesen elment a kedvem ettől a hírtől.

2023. szept. 13. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem várhatod el, hogy egy ilyen kaliberű projektet jókedvből és felebaráti szeretetből csináljanak, teljesen ingyen. Az animálás drága, főleg az ilyen kézi (egy percnyi ilyen animáció átlagosan durván 60 ezer dollár). Mellette ott a szinkronszínészek fizetése, sound-design és a marketing. Na meg profitálónak is kell lennie. A szórakoztatóipar is ipar, olyanba nem fognak befektetni, ami nem jövedelmez.

A pilot epizód patreonnak hála jöhetett létre és ha jól tudom hat éven át készült, szóval el tudod képzelni, milyen lassan sikerült összekalapozni a pénzt. A helluva-projekt szerintem amolyan kedvcsináló végett YouTube-ra teszik, hiszen így aki a Helluva-t megtalálja és megszereti, jó eséllyel a fősorozatot is nézni fogja. Mint egy fizetős alkalmazás ingyenes demója. Szerintem ez fel is emészti a Patreonból és merchekből befolyó bevétel jó részét.

A Hazbin Hotelt az A24-nek adták el. Tudtommal nincs még hivatalos közlemény, hol fog futni, de ez a cég főleg tévé sorozatokkal és mozifilmekkel foglalkozik, szóval jó eséllyel tévé csatornán fog menni vagy valamilyen streaming szolgáltatón. Én az utóbbira tippelnék, hiszen jelenleg annak van a legjobb piaca.

2023. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
41%
A primon megy a sorozat vannak olyan oldalak ahol meglehet nézni magyar felírattal pl. Sorozat barát, Levi 0758 (asszem 😅) de ezek hez regisztrálni kell
febr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!