Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Feltünt, hogy a Jóbarátok,...

Feltünt, hogy a Jóbarátok, vagy az Agymenők sorozatokban a poénok jelentős része, csak azért alakul ki, mert egy állandóan nyított bejáratiajtó mellett élik az életüket, ezért bármikor bárki bemehet ?

Figyelt kérdés

Birom mindkettőt, de azért elég erőltetettek azok a jelenetek amik csak azért viccesek, mert bárki, rokonok, barátok a szomszéd, bármikor benyíthat bemehet a lakásba. És annak ellenére, hogy ezt tudják az ott lakok, mégis a legintimebb dolgaikat is, ott a napaliban az ajtó előtt intézik.


Csak tisztázni akartam a dolgot. :))


2023. szept. 15. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Joe hápogva keresi a kacsát, a lakásban. Persze hogy közben benyítnak a többiek és nézik.
2023. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Rachel rappet énekel a gyerekének, és persze hogy váratlanul betoppanak a többiek.
2023. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Monika egy kisebb porszivóval takarítja a nagy pórszivot, és eközben egyszercsak mindenki bejön.
dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#10 akkor épp Phoebe ott lakott.


#11 nincs Joe nevű szereplő, nem írtad hogy melyik évad melyik rész, mert rögtön kiderült volna hogy az egyik benyitó szereplő szintén ott lakott.


#12 hol tette ezt? kik a többiek? melyik rész? na ugye.


#13 mindenki, tehát Chandler is, aki elvileg a férje ha jól tudom.


én is porszívóztam már porszívót.


egy konkrét példát mondjatok már. biztos van, csak valahogy senki sem tud ilyet.

márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14 válaszolok a 12 helyett


Ross lakásán Rossal együtt a 8.évad 7. Részében aminek "Ross malac dala" a címe

De egyébként teljesen mindegy mivel az utolsó részben kiderül hogy mindenkinek van kulcsa Monicáékhoz így logikus lenne hogy mindenkinek van egymás lakásához

Ja és ekkor Ross és Rachel együtt laknak a többiek meg a többi főszereplő

Agymenőkben pedig van egy hálaadási rész amikor Pennyékhez nyitnak be a többiek amikor Leonard egy narancssárga kombinében táncolgat

Penny is ott van vele akik bemennek, illetve megállnak az ajtóban

Bernadett,Raj,Howard

9.évad 9.rész A plátói permutáció


És szerintem van még több ilyen rész is,csak gondoltam hogy leírom neked ha már azt írtad hogy mondjon valaki példát de valahogy senki sem tud

máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!