Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretem a Teen Titans Go?

Zsiráf40 kérdése:

Szeretem a Teen Titans Go?

Figyelt kérdés
Látom hogy a ttg mennyire utálják és hogy az eredeti sorozatot szeretik. Én ezzel pont fordítva vagyok. Amikor már a nap végén már nincs agyam, akkor nézem és nagyon szeretem. Megnevettet nagyon szeretem vicces érdekes. Raven és Gézengúz a kedvencem. Féltem kiírni hogy és a ttg szeretem mert biztos hogy leleszek fújjolva és nincs kedvem komment háborút indítani. Már 21 éves vagyok és még mindig szeretem. És az angolt is gyakorlom vele. Az eredetit én túl erőszakosnak éreztem mindig is bár akkor még pici voltam.

2023. szept. 28. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egy kiemelkedően jó sorozat, de elmegy. A legnagyobb gond az volt vele hogy a CN folyton ezt a sorozatot adta mintha más nem lenne, és túl sok részt csináltak neki, mivel nem annyira igényes animáció, olcsó volt legyártani. Az eredeti én szerintem az egyik legjobb CN rajzfilmsorozat, érdemes újranézni, elég szövevényes, jó az animáció is, meg a zenéje, nameg a sztorija. Én a végén nem értettem miért nem ezt folytatták inkább, hiszen még sok volt benne, és csak alig 60 része volt. Persze ha szereted az újat nézd, gyerekként szerettem én is, és vannak olyan rajzfilmek amiket manapság is szívesen újranézek.
2023. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj
2023. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 tini titánok nem cartoon networkos hanem Warner/dc hiszen ez a dc comics teen titans nevű csapat alapján készült
2023. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!