Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Ace...

Mi a véleményetek az Ace Ventura filmekről?

Figyelt kérdés
2023. szept. 30. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Jók
2023. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Az elsőt szerettem, annak ellenére, hogy nem igazán kedvelem az alpári humorra épülő filmeket (Dumb & Dumbert pl. egyszer láttam, és olyan sokszor volt kínos nekem nézőként, hogy többet soha), és annak ellenére, hogy elég rosszul öregedett a "nőként élő férfi" vonal miatt. Néha "megnézem" ma is, ha háttértévézéshez keresek műsort és épp megy valamelyik adón. A második már ilyen meh volt, voltak benne vicces dolgok, de nagyon elment az alpári irányba, egyszer-kétszer láttam, de azt már így háttérzajként sem nézem újra. Van még több része is? :D
2023. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Annak idején szerettem az 1990-es években, rengetegszer láttam, ma már érett fejjel és ízléssel nem biztos, hogy bejönne.
2023. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Beteg, de ha ráhangolódik az ember, akkor szórakoztató tud lenni.
2023. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!