Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy régi mesét cyber...

Keresek egy régi mesét cyber hősös mesét ami a reggeli időkben ment(2005 körül)?

Figyelt kérdés

Napokban valamiért beugrott nekem pár kép de nem tudom a címét s nem találom.

Arról szolt a mese hogy minden egyes alkalommal egy felhőkarcoló valami jelet ad le s a egész város átalakul egy virtuális játék térré. Majd egy 4 vagy 5 főből álló tini csapat be siet egy főhadiszállásra s becsatlakoznak a avatárjaikkal. Nem sok maradt meg. De azt tudom hogy küönbőző erejeik voltak. Ha mondhatnám olyan mint a "winx club" de nem teljesen. Vagyis ilyen full cyberpunk kinézetük volt. Mi több volt 4-5 energia egységük amiket a képességek használatakor csökkent. Volt egy hanghullámos erejű vagy egy hacker. A többit nem annyira tudom de voltak járműveik is amiket úgy idéztek le. Ha sikeresen legyőzték a ellenséget a város vissza alakult eredeti állapotba s a idő se telt el. Nagyon keresem ezt a mesét de nem lelem. Át bújtam a régi kölyök klub listát és a 2000 környéki mese listákat de nem leltem meg vagy én nem figyeltem. Ha valaki emlékezne rá szuper volna. 1 éve piszkálja a elmém. Már angolul is próbáltam keresni de semmi.



2023. okt. 9. 10:53
 1/5 D-Mano ***** válasza:
100%

Mp4orce - A megmentők


Ez lehet az?

2023. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És tudjaaa Nem hiszem el. Komolyan mondom köszi. Ezer köszi. :D A istenért nem leltem rá s rendesen megőrjített hogy mi lehet. :D köszi köszi. :3 <3
2023. okt. 9. 11:20
 3/5 D-Mano ***** válasza:
100%
Szívesen 🙂
2023. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
De miért mesének kell nevezned 🤦‍♂️ animációs sorozatnak rajzfilmnek kell mondani
2023. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thunderfairy ***** válasza:
Ha tudod hogy anime akkor ne mesének mond. Köszöntem.
2023. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!