Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha elő akarok fizetni az...

Ha elő akarok fizetni az IndaVidea Online oldalra ahol filmek , sorozatok vannak mennyibe kerülne ?

Figyelt kérdés

Ahogy fent írtam ez a IndaVidea Online film és sorozat oldal mennyi lenne havonta mert ha elakarok inditani egy régi sorozatot amit csak ezzen az oldalon találtam meg , és más ingyenes online film-sorozat oldalon nem , a kenan és kel sorozat egyébként amit még a 2000res évek elején játszot a nickelodeon és itt az IndaVidea Online oldalon mind 4 évad elérhető. Azt tudom kell regisztrálni ami ingyenes de utána meg kell adni a bankártya számomat és 1 eurot akkar levoni kárt

yárol de elvileg ez csak 3 napra szól de utána mennyi ? Vagy ez igy megy 3 naponta 1 euró az ára ? Aki ismeri ezt az online IndaVidea oldalt vagy már fizetet érte annak várom a valaszát ?

Vagy esetleg ezzen a fizetős oldalon kívűl van olyan ingyenes oldal ahol megtudom nézni a kenan és kel mind a 4 évadot ?


2023. okt. 10. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell azt megnézni, leírom én neked:


Ki szereti a narancsszódat?

Kel szereti a narancsszódát?

Ez biztos?

Imá-imá-do-hoom!


És Sheela szereti Kel.

2023. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron jelentették be, hogy felkerül Netflixre. Elvileg az USA régióban elérhető, VPN-nel nézni tudod.

A kérdésben lévő oldalakra az átverés jellemzőbb, nem hihető hogy 1 eurós előfizetést árulnak egy illegális megosztón. Az ilyen Google találatos "ingyen online nézős" találatok hemzsegnek a kamu oldalaktól.

2023. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Neflixem nincs mert az nem olcso ugye bár , skyshowtime van meg amazon prime ezzek olcso straming szolgáltatások , skyshowtime vanak nickelodeon sorozatok de csak az ujabbak vannak ott a retros nickelodeon műsorok nincsenek , meg amazon primen is ment ? Mert ha be írom a googleba kiken és kel kiadja az amazon prime is deha belépek az alkalmzásba és a keresőbe be írom ott kinen és kel semmi találat nincs,

Torrent oldalról letudnám szedni de nem magyar szinkronos hanem angol de méb magyar felirat sincs legalább. Az ingyenes inda videon csak az 1 évadból van fent 2-3 epizod.

2023. okt. 10. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
ncore
2023. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!