Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillagközi romboló mozifilm...

Csillagközi romboló mozifilm (2004). A netmozin kívül hol tudnám megnézni?

Figyelt kérdés
szinte minden mozis oldalt bejártam..de nem találtam meg.a mozifilmet..a netmozin pedig nem játssza le, akadozik..nincs hang..múltkor el sem indult....minden segítséget megköszönnék..esetleg ha meg van vkinek
2010. okt. 19. 02:47
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

Először is nem mozifilm,hanem tv film,oda készült soha nem vetítették moziban.

Másodszor,minden online mozi oldalon fent van.Az első rész címe CsR-a minisorozat-.Ez után jön az első évad.

Ha meg akadozik egy film,megvárod amíg teljesen betölt,majd kihúzod az internet csatlakozást és így nézed.

2010. okt. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem erre gondoltál

2010. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget..nem erre gondoltam..a minisorozatot láttam mind a 4 évadot ..de ugy tudom film is készült belőle ami a netmozin is fent van csak hát nekem bajos elindítani..vagy a film ami mellett egyébként 2004 jelzés volt..nem tudom a minisorozat mikori..tehát ez ugyanaz lenne mint a sorozat modjuk 1.évada?hát..ha már film egyébként asszem 1,5 órás..akkor mind a négy évadot kellene tartalmaznia...netmotin ugy van: csillagközi romboló mozifilm(2004)
2010. okt. 20. 07:09
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Látom nem világos,akkor másképp fogalmazok.Van egy 2 órás bevezető film-amit te keresel-,aminek a magyar címe csr a minisorozat,de eredetileg ez a film pilotja-bevezetője,egyébként 2003as.

Ez után jön az első évad,2.évad,majd a Razor,3-4 évad és végül A Terv című rész.

Ha meg ennyire érdekel,bárhol megveheted dvd-én is.

Ez a legelső pilot rész.

[link]

2010. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj de buta vok..köszönöm szépen a türelmedet
2010. okt. 21. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!