Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha vissza nézzünk 1 filmet...

Ha vissza nézzünk 1 filmet miért van az hogy a gonoszt meglehet sajnálni vagy meglehet érteni? föleg animácios filmeknél figyelhető meg hogy a főgonoszt lehet sajnálni felnőtt fejjel.

Figyelt kérdés
Miért lehet ez?

2023. okt. 23. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom,de pl én Voldemortot sajnálom.

Csóri annyit kínlódik,hogy visszatérjen erre egy kis pöcs megöli

Láttam a filmet 100-szor,olvastam a könyvet 100-,szor,de a mai napig bízom benne,hogy megöli a picsaba Harryt.

2023. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1 ja, szegény mennyit kínlódott már a holkruxokkal, erre ezek gyökerek mindegyiket szétbhasszák. Még a szegény kígyót is kinyírták.
2023. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy jól megírt történetben a legtöbb esetben az ellenfélek, a negatív szereplők sem csak egysíkú karalterek. Nem simán gonoszak, mert így vannak megírva, hanem van háttértörténetük, érthető motivációjuk, reális céljuk, stb.
2023. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, privátokat nem szeretek írkálni, így inkább itt válaszolnék. Szóval, filmes gonosztevők, akikkel képes voltam együttérezni / megsajnálni őket:

Frank Hummel - A szikla

Ben Linus - Lost

Barbossa, Davy Jones és Norrington - A Karib-tenger kalózai

Smeagol - A Gyűrűk ura

Darth Vader és Kylo Ren - Star Wars

Erik Lensherr/Magneto - X-men

Harvey Dent - Sötét lovag


Persze valószínűleg akadnak még mások is, de így hirtelen ők jutottak eszembe.

2023. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a 4 es nek bocsi
2023. okt. 23. 20:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4,Norringtont én is sajnáltam,viszont O nem volt igazi gonosz

Szerintem csak remélte,hogy visszakaphatja a régi életét,ha Beckettnek fog dolgozni,ha elviszi neki a szívet..Aztán amikor rájött,hogy hibázott már késő volt


Barbossa nem érdemelte meg a halált,kitalalhattak volna neki valami más véget.de persze ez csak az én véleményem.

2023. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akit én sajnáltam az Ramszesz az Egyiptom hercegéből. Nem volt kedves töle hogy nem hallgatott Mózesre de túl nagy büntetést kapott. Nem ő tehet arról amit az apja tett a zsidókal és szerette Mózest.
2023. okt. 23. 21:14
 8/11 anonim ***** válasza:

De most miért pontoztok le?.az a kérdés miért sajnáljuk meg a gonoszt.

Én írtam,hogy Voldemortot sajnáltam

Erre lepontoztok.

Igenis szerencsétlen,jó lett volna ha nem hal meg..izgibb lett volna,ha mugli lett volna belőle,aztán úgy kellett volna boldogulnia tovább a muglik között

2023. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 mint a Magnetonak az Ellenállás vége stáblistás jelenetében? :)
2023. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hummel nem volt gonosz, az eredeti tervek szerint nem halt volna meg senki, a zuhanyzóban is véletlenül tört ki a lövöldözés.
2023. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!