Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki mit gondol az 'Öt éjszaka...

Ki mit gondol az 'Öt éjszaka Freddy pizzériájában' - ról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nem jelent meg, de mire számítottak ezzel kapcsolatban? Mennyire lesz ijesztő?

#film #mozi #premier #Five nights at Freddy's pizzeria
2023. okt. 25. 18:54
 1/6 A kérdező kommentje:
*számítotok
2023. okt. 25. 18:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Ên szeretném mindenképpen megnézni. Àtlag vagy àtlag alatti horrornak igérkezik, de mivel videójàték az alapja érdekel :)

Illetve, amikben mernek gyerekek eltűnéséhez nyúlni azokat általában megnézem.

2023. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szombaton dobok egy választ ide, akkor nézem meg a haverokkal.
2023. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem. (2/3-as vagyok)

Nekem összességében tetszett:)

Nem fogom minden héten előszedni, hogy megnézzem, de egynek tökéletes volt.

A nyìtott vége viszont nem tetszett...Én jobb szeretem, ha simán elém van téve egy befejezés és akkor emésztem azt.

nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rami ^~^ válasza:

2/3/4-es

16 alattiként is meg lehet nézni? Csak érdekel, mert ugye 16 karikás a film, és én meg a barátom nagyon meg akarjuk nézni.

14 L

nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös, szerintem nem egy durva film.

Nincsenek benne darabolások, belezések.

Halál van benne, illetve érettségtől függően más,H emészthető. De vannak filmek, amiket tizenévesen meg nem néztem volna, mai fejjel megnézem és van, amit szerettem mai fejjel nem értem,H mit szerettem benne. (30 fölötti vagyok és nyilván valamennyit változtam a tizenéves önmagamhoz képest)

Szóval amennyiben nem nagyon félősök vagytok, láttatok már horrort szerintem nyugodtan, ha lenne 14 éves gyerekem és tudnám,H érett annyira megnézhetné. :)

nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!