Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Indiana Jones film a...

Dinnye2 kérdése:

Melyik Indiana Jones film a kedvenced? Érdemes megnézni az utolsót?

Figyelt kérdés
Én még csak a négyesig láttam, de az eddig az összes nagyon tetszett. Érdemes megnézni az utolsó részt is? Vagy az már el van túlozva?

2023. okt. 26. 15:16
A kérdező szavazást indított:
1. (az elveszett frigyláda fosztogatói)
2. (végzet temploma)
3. (az utolsó keresztes lovag)
4. (kristálykoponya királysága)
5. (a sors tárcsája)
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nincs eltúlozva, érdemes megnézni. Már annyi filmet láttam, hogy a legtöbbször kitalálom a közepénél, vagy az elején hogy mi lesz a vége. Ennél nem tudtam. Ezzel arra célzok, hogy nem sablonos, van benne meglepetés és akció dús film.
2023. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki szavazott!<3
2023. okt. 26. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

Aki lepontozott, lenne szíves leírni miért?

2023. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

valahol már leírtam a véleményem a filmről, amit most rövidítve ismét megteszek: van bennem egyfajta ambivales érzés, egyfelől nagyon sajnálom, hogy minden idők legnagyobb kalandora szögre akasztja a kalapot, másfelől, lássuk be, itt már Harrison Ford-dal aki 81 éves-Isten éltesse sokáig- nem maradt már mesélni való.

hogy melyik lenne a kedvencem? talán egy hajszájnyilval, Az Utolsó kereszteslovag, bár a trilógia( szándékosan hagytam ki a 4. részt) mindegyike zseniális.

mindenképpen ajánlanám hogy megnézd a Sors tárcsája részt, egyfelől mert ez egy záró film, másfelől pedig a kritika és a pénztáraknál bekövetkezett bukás ellenére, szerintem nagyon is rendben volt. oké, a cgi kissé zavaró, de a történetszálhoz nagyon is hozzá ad. a sztori ismerős-megint a nácik- de Ford tud hangulatot csinálni. a régi arcok- Sallah, Marion- nagy kár hogy ezekre nagyon kevés időt szántak. nekem az új csajra tett nagyobb fókusz nemi gazán nyerte el a tetszésem, és számomra az antagonista is súlytalan , semmitmondó volt, mégis a teljes film azt kell mondjam egész jó esti program.

hogy megüti a régiek mércéjét? egyértelműen nem a válasz! hogy ettől még ajánlanám? mindenképpen. nem csak a nosztalgia és a búcsú miatt, hanem mert ez mégiscsak Indiana Jones :D

Bocs a hosszú iromány miatt, de szeretem ezeket a filmeket...

2023. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszi a kritikát, akkor megnézem!(=
2023. okt. 27. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!